banner1518

banner1577

banner1575

banner1499

banner1576

banner1534

banner1581

Başkan Yıldırım: Cevap sahada verilecek 

SAMSUNSPOR 22.01.2021, 00:24 22.01.2021, 00:30
891
Başkan Yıldırım:  Cevap sahada verilecek 

Başkan Yıldırım: Cevap sahada verilecek 

Sosyal medya hesabında kendisine yönelik eleştirilerde bulunan İstanbulspor As Başkanı Ömer Saral'a Başkan Yüksel Yıldıırım cevabını geciktirmeden verdi. Yıldırım, ''Samsunspor olarak en büyük cevabımız sahada olacaktır'' dedi 

Yılport Samsunspor'da Başkan Yüksel Yıldırım sosyal medya hesabından kendisine yönelik eleştirilerde bulunan İstanbulspor As Başkanı Ömer Saral'a cevap verdi. Yine sosyal medya sayfasından açıklamalarda bulunan Başkan Yüksel Yıldırım, ''Küçük Ömer, Yüksel Yıldırım olarak ben bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye? Malesef senin terbiyesizliğin ve yaptıkların Ecmel başkan'a bir baba olarak haksızlık yapmaktan başka bir şey değil. Samsunspor olarak en büyük cevabımız sahada olacaktır'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (4)
EFE 1 ay önce
adam yabancı futbolcusuna 61 numaralı forma giydirmiş..oğlum sen profesyonel bir takım olan istanbulsporun mu başkanısın trabzonun mu???yani tarbzn la ciddi bir maçın olsa ne yapacağın belli değil demek!...ula ülkede ne adalet ne doğruluk ne liyakat bıraktınız ..menfaatiniz için herşeyi talan görüyorsunuz gibi bir haretekleriniz var! ne iş ne ayaksın???AÇIK AÇIK KONUŞUN DA DELİKANLI CİBUN OĞA GÖRE BİLELİM.
vatandaş 1 ay önce
Adam eğri oturup doğru konuşmuş, nerede yabancı oyuncu karşıtları, yerli oyuncular ercan yazıcı, muhsin, ahmethan nasıl harcandi bozuk para gibi? taraftar grupları size söylüyorum: başkanın değil altyapıdan çıkamayan topçuların savunulmaya ihtiyacı var, yerli ve millilik ağzımızda yabancı sayısını artırmak kalbimizde...Cevabı sahada verecekmişmiş, kendi sahanda 3-0 yenildiğin takıma
Kavaklı 1 ay önce
Sahamızda yenildiysek İstanbul'da 4: 0 yeneriz , sorun bunu yani bırakın İstanbul takımlarının savunuculuğunu yapmayı hangi takımı tuttuğunuz da belli değilya. Yüksel Başkana yapılanlar terbiyesizlik biz yabancı oyuncudan verim alıp alamayacağı mız kimseyi ilgilendirmez o bizim sorunumuz. İstanbul başkanının karın ağrısı beleşe aldığı Ali Yaşar Milyon dolarlara satamadı onun için karnı ağrıyor ağrıdan geberir inşAllah. Haksız rekabetmiş onlara 100 Çeken oyuncular Samsunspor olunca 200 çekiyor bu haksızlık değilmi her şeyin bir değeri varsa a yada b uede aynı olmalı değil mi. Çıkmış İstanbul ezikliğini bizden çıkarmaya çalışıyor. Birde İstanbul ligi kursunlar. İstanbul takımlarının topunun Allah belasını versin. İnşAllah.
genca 1 ay önce
bu zavallılara cevap yazmak bile luzumsun