banner1571

banner1365

banner1575

banner1499

banner1525

banner1534

banner1581

Samsun'daki uyuşturucu operasyonlarında karar

Samsun'da uyuşturucu haplarla yakalanan 3 kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı

SAMSUN 04.02.2021, 18:00
212
Samsun'daki uyuşturucu operasyonlarında karar

Samsun'daki uyuşturucu operasyonlarında karar Samsun'da uyuşturucu haplarla yakalanan 3 kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı

CANİK'TE OPERASYON

Samsun'da 555 adet uyuşturucu hapla yakalanan 2 kişi çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Olay, Samsun'un Canik ilçesi Dereler Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Samsun İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ile Canik İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, yaptıkları takip ve çalışma sonucu F.E. ve M.Ş.'yi 555 adet sentetik ecza ile birlikte yakalayarak gözaltına aldı. Jandarmadaki sorguları tamamlanan 2 kişi "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan bugün Samsun Adliyesi'ne sevk edildi. Savcıya ifade verdikten sonra tutuklanmaları talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen F.E. ve M.Ş. mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

ATAKUM'DA OPERASYON

Samsun'da uyuşturucu hapla yakalanan bir şüpheli, mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Olay, Samsun'un Atakum ilçesi Yeni Mahalle'de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Samsun İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ve Atakum İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, uyuşturucu ticareti yaptığı bilgisi bulunan E.A.'yı (25) takibe alıp yakaladı. Jandarma, E.A. ile birlikte 97 adet ecstasy uyuşturucu hap ele geçirdi. Jandarmadaki sorgusu tamamlanan E.A. "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan bugün Samsun Adliyesi'ne sevk edildi. Savcı tarafından tutuklanması talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen E.A. mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Yorumlar (0)