banner1518

banner1567

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Bedri Yaşar: Esnafın problemlerini duyun

İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, esnafın kurallar çerçevesinde dükkanlarını açmak istediğini belirtti

Samsun 24.02.2021, 17:48
232
Bedri Yaşar: Esnafın problemlerini duyun

Bedri Yaşar: Esnafın problemlerini duyun İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, esnafın kurallar çerçevesinde dükkanlarını açmak istediğini belirtti

İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Samsun'da Kahveciler ve Lokantacılar Odalarına gerçekleştirdiği ziyaretlerde Başkanların kendisine, "Kurallar çerçevesinde, bizde faaliyet gösterelim" dediğini söyledi.

HAKSIZ MI?

Esnafın kurallar çerçevesinde dükkanlarını açmak istediğini belirten Yaşar, "Bafra Kahveciler Odası Başkanı Ahmet Yılmaz; "8-10 masa olan kahvehanemizde 2 masa açılsa ne olur ? 14 tane kural koydunuz, bize de 114 tane kural koyun. Bu kurallar çerçevesinde, biz de faaliyet gösterelim" diyor. Bu talep haksız mı? Lokantacılar Odası Başkanı da; "Paket servis ile ciromuz dörtte 1 oranında düştü. Bununla bu işlerin altından kalkmamız mümkün değil" diyor" diye konuştu.

PROBLEM VAR

Esnafın yaşadığı problemlerin duyulması gerektiğini belirten Milletvekili Yaşar, "Ordu ziyaretimizde ise, Mehmet Amca; "Kefen paramı bu ay elektriğe ve suya yatırdım" diyor. Bu problemleri duymazdan gelirsek, sorunları halının altına süpürmeyle, bu işlerin çözülemeyeceğini ifade ediyoruz. Buradan yanlış bir şey çıkarmayın" dedi.

Yorumlar (0)