banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1334

banner1324

Başkan Demir o soruyu duyunca öfkelendi

banner1357

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, tramvay ile ilgili görüntülerini kendisine göstermeye çalışan gazetecinin sözünü keserek, ''Beni muhatap almayın'' dedi.

SAMSUN 17.10.2020, 08:16 17.10.2020, 12:42
9979
banner1353
banner1375

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, mecliste tramvay görüntülerinin kasıtlı olarak kalabalık gösterildiğini iddia etti. Haberi yapan gazeteci, kendisine cep telefonundan kalabalık görüntüleri göstermek isteyince, Demir öfkelenerek,''Beni muhatap almayın. Siz yaptığınız yayına devam edin'' dedi.

KENDİSİYLE ÇELİŞTİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, mecliste yaptığı konuşmada yerel gazetelerde tramvaylarla ilgili birtakım haberlerin çıktığını belirterek,"Yan açılardan çekim yapılıyor ve tramvaylar kalabalıkmış gibi gösteriliyor. SAMULAŞ,  bu konuyla alakalı titizlikle çalışmalarını sürdürüyor'' ifadelerini kullandı.   

Bunun üzerine, Başkan Mustafa Demir'i meclis çıkışında bekleyen gazeteci, tramvayla ilgili  görüntüleri kendisine göstermek için söze başladı. Gazetecinin sözü bitmeden öfkelenen Demir, "Beni muhatap almayın. Siz yaptığınız yayına devam edin'' diyerek, salonu terketti.

GÖREVİMİZİ YAPTIK

Haberi yapan Samsun Canlı Haber TV muhabirleri Emre Öncel ve Esra Vural, "Sayın başkana görüntüleri izletecektik. Yalan veya gerçek olduğuna kensini karar verecekti. Görüntülerde bütün detaylar vardı. Hatta görüntünün alındığı saat bile. Ayrıca, HES Kodu uygulanmadığına dair vatandaş röportajları da o görününün içindeydi. Bizler gezeteci olarak görevimizi yaptık" dediler.
 

Yorumlar (31)
Adinisenkoy 1 hafta önce
Hıç eleştiriye gelmezler ne derlerse doğrudur aman dokunmayın sadece me me deyin yeter
Gürsel Girgin 1 hafta önce
Tranvaların çok kalabalık olduğunu samsunlu zaten biliyor sayın başkan muhatap değilse kim?
Süleyman atakum 6 gün önce
İyi bişey varsa en öndeler biz yaptık falan filan. Ama ters giden bişey varsa kaçın ancak kaçın en fazla cehenneme kadar k açarsınız orada yüzleşeceğine adam adam ol burada halk ile yüzleş sayın belediye başkanı
Okuyucu 7 gün önce
Kimi muhatap alacaklar başkan degilmisin...
MURAT KOCABAŞ 7 gün önce
KALABALIK GÖRÜNTÜLERİNİ ÇEKEN DE O ORTAMI YAŞAYAN DA BENİM.. gel bemim le aynı şekilde iddaalı olarak konuş bana savunma yap...özel halk otobüslerinde hatları nasıl iptal ettiğini bilmeyenleri kandır...
Gülay altun 7 gün önce
Instagram sayfasında insanların seyrek olduğu bir tramvay resmi koymuşlardı ve bende ogun tramvaya bindim ve çook kalabaliktı ona dayanarak dedim ki resmin altına ben bugün bindim hicde öyle değil dedim başkandan ses çıkmadı ???? insanlar neden görmüyorlar bunları anlamiyorum
Şerif pirzade 7 gün önce
Görüntüler gerçek. Insanlar tıklım tıklım.inanmiyorsa kendiside binsin .ama habersiz binsin
Memed 7 gün önce
Tramvay ayakta tıklım tıklım dolmuşlar sadece koltuk biz yolcular yolda perişan samulas kazansin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın