banner1518

banner1577

banner1575

banner1499

banner1496

banner1324

banner1581

Hayırsever vatandaş gönüllere dokundu

Salıpazarı İlçesinde Koca Yusuf Lakaplı hayırsever iş insanı Yusuf Yılmaz yürüme engeli olan Arda Seven isimli gence Kaymakamlık aracılığı ile akülü sandalye bağışında bulundu.

SALIPAZARI 12.11.2020, 14:49
1136
Hayırsever vatandaş gönüllere dokundu

Samsun’un Salıpazarı ilçesinde hayırsever bir vatandaş ihtiyaç sahibi gence akülü sandalye bağışladı.
Salıpazarı İlçe Kaymakamı Meriç Dinçer, İlçe jandarma Komutanı Hakan Akçay ve İlçe Emniyet Amiri V. Yahya Babayiğit’le birlikte akülü sandalyeyi ihtiyaç sahibi Arda Seven’e teslim etti.
Kaymakam Dinçer, “Bir engelli vatandaşımızın daha ihtiyacını karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tek gayemiz onları hayatın içinde tutabilmek. İlçemizde bu tür ihtiyaç sahiplerinin belirlenip tespit edilmesinde, ihtiyaçlarının karşılanmasında emeği olan başta İlçe Jandarma Komutanımıza, İlçe Emniyet Amirliğimize ve Salıpazarı Belediye Başkanlığımıza teşekkür ediyorum. Bugün Arda kardeşimizin yüzünü güldüren hayırsever iş insanımız Yusuf Yılmaz’a ayrıca teşekkür ediyorum.”dedi.

YARDIMLAR SÜRÜYOR
Müge Anlı ile Tatlı Sert Programın'da başlatılan sosyal sorumluluk projesi kapsamında hayırsever vatandaşlar tarafından gönderilen tekerlekli ve akülü sandalyeler sahiplerine teslim edilmişti. Salıpazarı Kaymakamlığı ve İlçe Jandarma Komutanlığı'nın girişimleriyle sahiplerine teslime edilen tekerlekli ve akülü sandalyeler ihtiyaç sahiplerini sevindirmişti.

JANDARMA İSTEDİ
ANLI GÖNDERDİ

Salıpazarı İlçe Jandarma Komutanlığı tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan çok fazla vatandaşın olduğunu belirterek Müge Anlı'nın başlattığı sosyal sorumlukluk projesine dahil olmak istediklerini aktardı. Bu ihtiyaca kayıtsız kalmayan Anlı, sandalyelerin jandarmaya ulaşarak dağıtılmasına vesile oldu. 

TEŞEKKÜRLER SAMSUN
ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert Programın'da Samsun'a gönderilen tekerlekli ve akülü arabaların dağıtımında yardımcı olanlara  teşekkür etti. Anlı,"Dağıtıma vesile olan Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere,Salıpazarı Kaymakamımıza, İlçe Jandarma Komutanlığına çok teşekkür ediyorum" dedi.

AKGÜL'DEN HEDİYE
Programa konuk olan Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, ilçede gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleri için Müge Anlı ve ekibine ayrıca hayırsever tüm vatandaşlara teşekkür ederek Anlı'ya plaket takdim etti. Başkan Akgül Salıpazarı'na özgü serender maketi hediye etti. 

Müge Anlı programda 20 binin üzerinde tekerlekli ve akülü sandalye göndererek rekorun yeni adı olduklarını duyurdu. 

Yorumlar (0)