banner1571

banner1585

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Okullar ne zaman açılacak? Yarın okullar açılacak mı? Erdoğan'dan flaş yüz yüze eğitim açıklaması

Erdoğan, günlerdir merak edilen yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak ve okullar açılacak mı sorularına da netlik kazandırdı.

Genel 01.03.2021, 20:46 01.03.2021, 22:19
553
Okullar ne zaman açılacak? Yarın okullar açılacak mı? Erdoğan'dan flaş yüz yüze eğitim açıklaması

Okullar ne zaman açılacak? Yarın okullar açılacak mı? Erdoğan'dan flaş yüz yüze eğitim açıklaması Erdoğan, Kabine Toplantısı kararlarını kamuoyuna duyurdu. Erdoğan, günlerdir merak edilen yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak ve okullar açılacak mı sorularına da netlik kazandırdı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Okullar, Türkiye genelindeki tüm okul öncesi eğitim kurumlarında, ilkokullarda 8. ve 12. Sınıflarda eğitim öğretime açılacaktır. Düşük ve orta riskli illerde ilaveten orta okullar ve liseler dahil diğer kademelerde de eğitim öğretime başlanacaktır. Yüksek ve çok yüksek riskli illerimizde ise genel uygulamanın dışında sadece yüz yüze sınavlar yapılacaktır.dedi. İşte, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın okulların açılması ve yüz yüze eğitim hakkında yaptığı son dakika açıklamaları...

KABİNE TOPLANTISI (BAKANLAR KURULU) KARARLARI AÇIKLANDI

YÜZ YÜZE EĞİTİM AÇIKLAMASI:

Okullar, Türkiye genelindeki tüm okul öncesi eğitim kurumlarında, ilkokullarda 8. ve 12. Sınıflarda eğitim öğretime açılacaktır. Düşük ve orta riskli illerde ilaveten orta okullar ve liseler dahil diğer kademelerde de eğitim öğretime başlanacaktır. Yüksek ve çok yüksek riskli illerimizde ise genel uygulamanın dışında sadece yüz yüze sınavlar yapılacaktır.

Yorumlar (0)