banner1518

banner1585

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Mehmet Ali Erbil'in zor günleri... Sadece elimi oynatabileyim

 Mehmet Ali Erbil iki yıl önce evinin banyosunda düşüp kaburgasını kırdıktan sonra kaçış Sendromu hastalığı nüksetmiş ve uzun süre yoğun bakımda yatmıştı. Erbil zorlu geçen tedavi sürecini ailesi ve sevenlerinin desteğiyle atlattı. Ünlü şovmen iki yılda yaşadıklarını sevenleriyle paylaştı.

Genel 27.02.2021, 20:19
249
Mehmet Ali Erbil'in zor günleri... Sadece elimi oynatabileyim

Mehmet Ali Erbil'in zor günleri... Sadece elimi oynatabileyim  Mehmet Ali Erbil iki yıl önce evinin banyosunda düşüp kaburgasını kırdıktan sonra kaçış Sendromu hastalığı nüksetmiş ve uzun süre yoğun bakımda yatmıştı. Erbil zorlu geçen tedavi sürecini ailesi ve sevenlerinin desteğiyle atlattı. Ünlü şovmen iki yılda yaşadıklarını sevenleriyle paylaştı.

 

İşte Mehmet Ali Erbil'in açıklamalarından satır başları...Başlarda hastane sürecinde vasiyet yazmayı düşündüm. Sonra bana bir psikolog tavsiye ettiler. O bana dedi ki “Ne kimseye bir şey ver, ne sat ne sav. Sen buradan sapasağlam çıkacaksın.” Ondan sonra değişti fikrim. Zaten hepsinin hayatını garantilemişim, evlerini almışım. Fazlası zaten ekstra olacak. Benden sonra tufan! (Gülüyor)Başlarda hastane sürecinde vasiyet yazmayı düşündüm. Sonra bana bir psikolog tavsiye ettiler. O bana dedi ki “Ne kimseye bir şey ver, ne sat ne sav. Sen buradan sapasağlam çıkacaksın.” Ondan sonra değişti fikrim. Zaten hepsinin hayatını garantilemişim, evlerini almışım. Fazlası zaten ekstra olacak. Benden sonra tufan! (Gülüyor)Bu süreçte evden çıkmıyorum. Zaten pandemi var, nereye çıkacağım? Kontrollü bir şekilde arkadaşlarım yemeğe geliyor. Eskiden de çok farklı değildi. Öyle gezmelerim, gece hayatım yoktu. O açıdan bir fark yok. Televizyon izliyorum. Oğlum geliyor, onunla maç keyfi yapıyoruz.

Ekranda olmayı özlüyorum. Çok teklif de geliyor ama henüz hazır hissetmiyorum. Bakalım, ilerleyen zamanlarda o da olur inşallah.Aşkı özledim de hem yaşım hem yaşadıklarım itibarıyla çok zor geliyor artık. Çocuklarım var, torunum var. Torun olduktan sonra bambaşka oluyormuş. Hastalıktan dolayı hiç kucağıma alamadım ama görüntülü konuşuyoruz sık sık. Ona “Dede” demeyi öğrettik. Bunlarla çok mutlu oluyorum.

Yorumlar (0)