banner1518

banner1567

banner1526

banner1571

banner1496

banner1324

İlçeyi ayağa kaldıran istismar iddiası!

İstanbul Esenyurt'ta, yabancı uyruklu bir şahsın 11 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiası mahalleyi ayağa kaldırdı. İddia üzerine mahallelinin linç etmek istediği şahsı, polis ekipleri gözaltına aldı.

Genel 29.12.2020, 21:50
410
İlçeyi ayağa kaldıran istismar iddiası!

İlçeyi ayağa kaldıran istismar iddiası!- Esenyurt'taki çirkin olay, Güzelyurt Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, 11 yaşındaki kız çocuğunun 38 yaşındaki Afganistan uyruklu bir şahıs tarafından cinsel istismara uğradığı iddiası mahalleyi ayağa kaldırdı.

MAHALLELİ ŞAHSI LİNÇ ETMEK İSTEDİ

İddia üzerine toplanan mahalleli şahsı linç etmek istedi. Bu sırada yabancı uyruklu şahıs, mahallelinin elinden kurtularak bir işyerine sığındı. Olayı gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri ve özel harekat ekipleri vatandaşları sakinleştirmek için uzun süre uğraştı.

İLK İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Vatandaşların sakinleşmemesi üzerine polis ekipleri, şüpheli şahsı zırhlı araca koyarak polis merkezine götürdü. Gözaltına alınarak polis merkezine götürülen şahsın ilk ifadesinde, iki eşi ve 9 çocuğunun olduğu ve kız çocuğuna sadece adresi sorduğunu söylediği öğrenildi.Olaya ilişkin başlatılan soruşturma sürüyor.

Yorumlar (0)