banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1525

banner1324

Karadeniz tamam gibi

Transferde çalışmalara başlayan Yılport Samsunspor'un Hatayspor'dan Gökhan Karadeniz ile anlaşmaya yakın olduğu öğrenildi

SAMSUNSPOR 04.01.2021, 21:24
5691
Karadeniz tamam gibi

Karadeniz tamam gibi Transferde çalışmalara başlayan Yılport Samsunspor'un Hatayspor'dan Gökhan Karadeniz ile anlaşmaya yakın olduğu öğrenildi. İmzalar cuma veya cumartesi gibi atılacağı gelen bilgiler arasında.

Devre arası transferde nokta atışlarına yönelen Yılport Samsunspor Hatayspor'dan Gökhan Karadeniz  ile dirsek temasında Kırmızı-Beyazlıların bu oyuncu ile anlaşmaya yakın olduğu ve imzaların İstanbul'da atılacağı öğrenildi.

Yine listesinde yer alan oyuncularla görüşmeye devam eden Samsunpor yönetimi, 6-7 isimle transferi bitirmeyi planlıyor.

Yorumlar (4)
Metin55 2 hafta önce
Gökhan Samsunspora çok katkı yapabilir.Hırslı,çalışkan,yetenekli,Golcü.Tek kusuru Sarı,Kırmızı gördüğü Kartlar.Bu yüzden Takımını eksik bıraka biliyor.
baba samsun 2 hafta önce
transfer şart hemde kaliteli oyuncular lazım bu kadar gelmişken sonu iyi olsun sissokoda iş yapar bizde elimizi çabuk tutalım biran evvel yeni transferler takımla çalışmalara başlasın ikinci yarıya fırtına gibi girelim
Dje Dje 2 hafta önce
kesin mi
avn 2 hafta önce
Bu adamı zamanında istemistik., başka takımı tercih etmişti., şimdi o kadar iyi degil., bence alınmasın .,katkısı olacağını hic zannetmiyorum., Muhsin in aynı versiyonu...!