banner1571

banner1567

banner1334

banner1345

banner1496

banner1324

banner1581

Karaaslan ve Kılıç kongrede... Memleket sevdası vurgusu

AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve 61. Hükümet Gençlik ve Spor Bakanı ve Samsun Milletvekili Suat Kılıç, AK Parti Nevşehir 7. Olağan İl Kongresine katıldı.

SAMSUN 23.02.2021, 11:16
294
Karaaslan ve Kılıç kongrede... Memleket sevdası vurgusu

 Karaaslan ve Kılıç kongrede... Memleket sevdası vurgusu AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve 61. Hükümet Gençlik ve Spor Bakanı ve Samsun Milletvekili Suat Kılıç, AK Parti Nevşehir 7. Olağan İl Kongresine katıldı.

 
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve 61. Hükümet Gençlik ve Spor Bakanı ve Samsun Milletvekili Suat Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın canlı bağlantıyla katıldığı AK Parti Nevşehir 7. Olağan İl Kongresine katıldı.

BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRDİK
Milletvekili Karaaslan, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın canlı bağlantıyla katıldığı, yüreği memleket sevdasıyla çarpan yol arkadaşlarımızla gerçekleştirdiğimiz Nevşehir 7. Olağan İl Kongremiz hayırlara vesile olsun" dedi. Kılıç ise, "Kongremizi Genel Başkan Yardımcımız Çiğdem Karaaslan ve yüreği memleket sevdasıyla çarpan yol arkadaşlarımızla birlikte gerçekleştirdik. Başarılı çalışmalara ve hayırlara vesile olsun" diye konuştu.

Yorumlar (0)