banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1334

banner1324

Baiano: “Umarım Alanyaspor maçından 3 puanla ayrılırız”

banner1357

ÇAYKUR RİZESPOR’UN YENİ TRANSFERLERİNDEN TECRÜBELİ OYUNCU BAİANO, ALANYASPOR MAÇINDAN 3 PUAN ALIP, GALİBİYET SERİSİNE BAŞLAMAK İSTEDİKLERİNİ BELİRTTİ.

SPOR 23.09.2020, 16:26
3
Baiano: “Umarım Alanyaspor maçından 3 puanla ayrılırız”
banner1353

Çaykur Rizespor’un yeni transferlerinden tecrübeli oyuncu Baiano, Alanyaspor maçından 3 puan alıp, galibiyet serisine başlamak istediklerini belirtti.

Ç.Rizespor, Süper Lig’in üçüncü haftasında A.Alanyaspor’u ağırlayacak. Zorlu müsabaka öncesi Mehmet Cengiz Tesisleri’nde çalışmalarını sürdüren Karadeniz ekibi, sahaya mutlak galibiyet parolasıyla çıkacak.

Antrenman öncesi gazetecilere açıklama yapan Rizesporlu oyuncu Baiano, sezon başından bu yana sıkı bir çalışma içerisinde olduklarını ifade etti.

Teknik Direktör Tomas’ın talimatları doğrultusunda çalıştıklarını dile getiren Baiano, şunları söyledi:

“Şunu taraftarlarımızın bilmesini istiyoruz. Bizim çalışmalarımız hocamızın talimatları doğrultusunda devam ediyor. Bence iyi çalışıyoruz. Sadece bunu puan ya da puanlara yansıtamadık. Kendi sahanızda ya da deplasmanda olsun hangi takımla karşılaşırsanız karşılaşın çok zor maçlar oynuyorsunuz. Bu hafta sonu oynayacağımız Alanyaspor maçı da onlardan birisi. Sıkı çalışmaya devam ediyoruz. Hocamızın söylediklerini sahaya yansıtmaya çalışıyoruz. Umarım Alanyaspor maçından 3 puanla ayrılırız.”

Yorumlar (0)