Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Samsun Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Aytekin Demir ve yönetim kurulu üyelerini Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde ağırladı. Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde özel olarak uygulanan eğitim müfredatı, keşif alanları, atölyeler ve laboratuvarlar hakkında SAMGİAD yönetimine bilgiler veren Başkan İbrahim Sandıkçı, onların sorularını yanıtladı. Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nün büyük beğeni topladığı ziyaret programında SAMGİAD Yönetimi, Başkan İbrahim Sandıkçı ile birlikte AKINCI TİHA’nın önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. 

UYGULAMALI EĞİTİM

Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü ilgi uyandırmaya devam ediyor. SAMGİAD Derneği Başkanı Aytekin Demir ve yönetim kurulu üyelerini Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde ağırlayan Başkan İbrahim Sandıkçı, gerçekleşen ziyaret programında eğitime yönelik yeni projeleri hayata geçirmeye devam edeceklerini kaydetti. Öğrencilerin gerçekleştirdiği deney ve gözlem çalışmalarının içerikleriyle ilgili de SAMGİAD yönetimiyle bilgiler paylaşan Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde uzman eğitim kadrosu eşliğinde bilim ve teknoloji alanında eğitimlere yoğun bir şekilde devam ettiklerini belirtti.

ELVAN İLHAN

Samsun'da denizde kayıp alarmı! Arama çalışmaları güçlükle devam ediyor Samsun'da denizde kayıp alarmı! Arama çalışmaları güçlükle devam ediyor

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Editör: Ayşe Çolak