banner1579

banner1577

banner1526

banner1345

banner1576

banner1324

banner1581

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 23 Şubat Salı

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu "Samsun Spor Saati" başladı (23 Şubat Salı)

SAMSUNSPOR 23.02.2021, 11:03 23.02.2021, 11:50
25

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 23 Şubat Salı Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu "Samsun Spor Saati" başladı (23 Şubat Salı)

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu ‘Samsun Spor Saati' hafta içi her gün Samsun Canlı Haber TV’de saat 11.00’de canlı yayınlanan programda Samsunspor'daki son gelişmeleri, Samsunspor'a dair her şey konuşulacak.

Başkan Yüksel Yıldırım... Şampiyonluk ışığı göründü

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, İstanbulspor galibiyetinin şampiyonluk yolunda atılmış dev bir adım olduğunu söyledi. Maçın oynandığı akşam evinde dostlarıyla beraber İstanbulspor karşılaşmasını takip ettiğini dile getiren Başkan Yüksel Yıldırım, galibiyet sevincini twitter hesabından yayınladığı bir mesajla kutladı. Başkan Yıldırım mesajında, ''Tünelin sonunda şampiyonluk ışığının göründüğü an! Bizleri mutluluktan uyutmadığınız için hepinize çok çok teşekkür ediyoruz, Kırmızı Şimşekler" paylaşımını yaptı. 

Samsunspor taraftarlarından çağrı.... Şehri bayraklarla donatın

Kırmızı-Beyazlı taraftarlar, Samsunspor'un Süper Lig yolunda ilerlediği şu günlerde ortak açıklamada bulundu. Samsunspor Taraftar Grupları tarafından yapılan ortak açıklamada, “Özlemini duyduğumuz Süper Lig günlerine çok az kaldı. Samsunsporumuzun, bizlere her zamankinden daha çok ihtiyacı var. Şimdi sıra büyük Samsunspor taraftarında. Şampiyonluk yolundaki desteğimizi göstermek ve Samsunsporumuzun yanında olduğumuzu daha güçlü haykırmak için şehrimizi kırmızı beyaz ile donatma seferberliğine hep birlikte başlıyoruz. Haydi Samsun, şehrimizin dört bir yanında kırmızı beyazlı Samsunspor bayraklarımızı dalgalandıralım” ifadeleri kullanıldı. 

Yorumlar (0)