banner1518

banner1577

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 2 Şubat Salı

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu "Samsun Spor Saati" başladı (2 Şubat Salı)

Samsunspor 02.02.2021, 11:07 02.02.2021, 16:26
604

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 2 Şubat Salı  - Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu "Samsun Spor Saati" başladı (2 Şubat Salı)

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu ‘Samsun Spor Saati' hafta içi her gün Samsun Canlı Haber TV’de saat 11.00’de canlı yayınlanan programda Samsunspor'daki son gelişmeleri, Samsunspor'a dair her şey konuşulacak.

KENDİLERİNİ LEKELEDİLER

Kural hatası yaşanan Ümraniyespor maçı sonrası açıklama yapan Şehzadeler, ''Ümraniyespor maçında yaşanan olayları talihsizlikle seyrettik. Müsabakaya damgasını vuran olay son dakikalarda gerçekleşmiş olsa da maç genelinde kötü niyetli bir hakem performansının söz konusu olduğunu maçı izleyen herkes görmüştür. Büyük bir sabırla müsabakayı izlemeye devam ediyorken dürüst(!) futbolcu Okan Derici'nin kendi takımı  tarafından da onaylanmayacak centilmenlik dışı hareketiyle attığı gol ve maçın hakemi Ramazan Keleş'in de hal ve tavırları sahanın karışmasına çanak tutmuştur. Her iki şahsı da kınıyor, giydikleri formayı ve temsil ettikleri kurumları lekelediklerini kendilerine hatırlıyoruz. Kulübümüzün de gerekli adımları atacağına olan inancımızla bu olayın takipçisi olacağımızı tüm spor kamuoyuna bildiriyoruz'' ifadelerini kullandı. 

BİR AYRILIK DAHA

Kırmızı-Beyazlıların sezon başı büyük umutlar ile transfer ettiği orta saha oyuncusu Rahman Buğra Çağıran ile sözleşme karşılıklı fes edilerek yollar ayrıldı.

Yorumlar (0)