banner1518

banner1365

banner1526

banner1571

banner1334

banner1324

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 14 Ocak Perşembe

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu "Samsun Spor Saati" başladı (14 Ocak Perşembe)

SAMSUNSPOR 14.01.2021, 10:55 14.01.2021, 11:23
191

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 14 Ocak Perşembe   - Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu "Samsun Spor Saati" başladı (14 Ocak Perşembe )

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu ‘Samsun Spor Saati' hafta içi her gün Samsun Canlı Haber TV’de saat 11.00’de canlı yayınlanan programda Samsunspor'daki son gelişmeleri, Samsunspor'a dair her şey konuşulacak.

SAĞLAM'DA ÇAĞRI

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, ''Samsun kenti olarak birlikteliği sağlarsak, belirlediğimiz her hedefe önümüze çıkacak her engeli rahatlıkla aşarak yürüyeceğimize yürekten inanıyorum" dedi 

YANIMIZDA OLUN

Yılport Samsunspor'da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, ikinci yarı öncesi açıklamalarda bulundu. Birliktelik çağrısı yapan tecrübeli teknik adam, transfer çalışmaları hakkında da bilgiler verdi. Sağlam, ''Eğer şehir takımları olarak başarı elde etmek ve belirlediğiniz hedefe ulaşmak istiyorsanız, birlik içinde olmanız gerekir. 'Samsunluyum ve Samsunsporluyum' diyen herkesin takımının yanında olması ve destek vermesi hepimizin beklentisi. Yöneticisi, futbolcusu ve taraftarıyla hep beraber hareket edip, iyi günde de kötü günde de birbirimize destek olmamız lazım'' dedi. 

ENGELLER KALKACAK

Sağlam ayrıca, ''Samsunspor'un geçmişine baktığımızda, ne zaman bir bütün olduysak başarı elde ettik. Samsunspor için çok önemli bir döneme giriyoruz. İnşallah Samsun kenti olarak birlikteliği sağlarsak, belirlediğimiz her hedefe önümüze çıkacak her engeli rahatlıkla aşarak yürüyeceğimize yürekten inanıyorum. Halkımız şunu bilsin ki biz hedefimize inançlı şekilde yürüyeceğiz. Önümüze çıkacak her engeli birer birer ortadan kaldıracağız. Allah'ın izni ile sezon sonunda şampiyonluk kupasını kaldırıp, istediğimiz ve hayal ettiğimiz Süper Lig'e yükseleceğiz" diye konuştu. 

Yorumlar (0)