banner1518

banner1608

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Sağlam: Mart sonuna kadar...

 Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Mart ayı sonunu işaret etti.

Samsunspor 25.02.2021, 10:41
925
Sağlam: Mart sonuna kadar...

Sağlam: Mart sonuna kadar... Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Mart ayı sonunu işaret etti.

 

 Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, önlerindeki 4 maçı da kayıpsız geçtikleri takdirde mart ayının sonu gelmeden Süper Lig hedeflerini gerçekleştirebileceklerini açıkladı.
Süper Lig mücadelesinde yoluna dolu dizgin devam eden Samsunspor, son olarak kendi sahasında Eskişehirspor’a gol olup yağdı. Ligde son 10 maçtır yenilmeyen kırmızı-beyazlılarda Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, önlerindeki Ankara Keçiörengücü, Adana Demirspor, Altınordu ve Giresunspor maçlarını geçtikleri takdirde mart ayının sonu gelmeden şampiyon olabileceklerini vurguladı.

“Mart’ın sonu gelmeden farklı şeyler konuşabiliriz”
Önlerinde kritik bir dönemeç olduğunun altını çizen Ertuğrul Sağlam, “Cuma günkü antrenmanın ardından Keçiörengücü maçı için Ankara’ya hareket edeceğiz. Pazar günü hayati bir maça çıkacağız. Eskişehirspor maçındaki oyun, arzu ve isteğin devam etmesini istiyorum. Bizim şöyle bir bakış açımız var; biz kazandığımız sürece zaten geleceğimiz nokta belli. Keçiörengücü, Adana Demirspor, Altınordu ve Giresunspor takımlarıyla oynayacağımız peş peşe 4 önemli maç bizi bekliyor. Sonrasındaki maçlar da önemli ama bu dönemeci istediğimiz gibi geçebilirsek, mart ayının sonu gelmeden inşallah çok farklı şeyler konuşabiliriz. Çok farklı duyguları yaşayabiliriz. Biz şu anda sonrasını çok düşünmeden şu anda tamamen konsantrasyonumuzu, enerjimizi Keçiörengücü maçına yöneltmek ve oraya harcamak istiyoruz. Önce Keçiörengücü’nü yenmeye çalışıp, sonrasına da bakacağız” dedi.
Samsunspor pazar günü deplasmanda Ankara Keçiörengücü ile karşılaşacak.

Yorumlar (2)
ahmet 2 ay önce
takımın iyi isimleri kaynaşmaya form tutmaya başladı artık takım istim üzerinde diyebiliriz ancak; bu saviçeviç, karfursa mıdır nedir bu işe yaramaz yabancıları denemeyi bırakıp artık gerçek icraatçılarımız; nadiri, oğuzu, g. alsan, kubilayı takıma tam olarak monte etmeliyiz. de je'ye de iyi bir muska yazdırmalıyız..
Metin55 2 ay önce
Samsun önündeki 4 maçta bu futbolla takıla bilir.Bu yüzden bu dört maçı kazanırsa evet Süper Ligdeyiz.