banner1571

banner1584

banner1575

banner1499

banner1525

banner1534

banner1581

Aztopal net konuştu...  Zirveden kopmak yok 

Genel Menajer Mustafa Aztopal, ''Kural hatası nedeniyle tekrarlanan maçları dosya halinde TFF'ye sunduk. Artık çıkacak kararı bekliyoruz. Şimdi hedefimiz Bandırma ve bu maçı kazanıp yarışa devam edeceğiz'' dedi

SAMSUNSPOR 04.02.2021, 11:13
260
Aztopal net konuştu...  Zirveden kopmak yok 

ÖRNEKLERİ YOLLADIK
Yılport Samsunspor'da Genel Menajer Mustafa Aztopal, kural hatası yapılan Ümraniyespor maçı için TFF’ye sundukları itirazda yakın dönemde bu sebeple tekrarlanan maçları da dosyaya eklediklerini söyledi.

Aztopal, “Geçtiğimiz hafta sonu bir maç geçirdik. Çok bariz bir kural hatası yapıldı. Bu kural hatasının üzerine de yakın dönemde kural hatası nedeniyle tekrarlanan birçok maçı ve bizim maçımızdaki görüntüyü de dosyamıza ekleyip TFF’ye gönderdik'' dedi. 

SAVUNMASI YAPILACAK
Aztopal ayrıca, ''Tekrarlanması gerektiğini ve bu karşılaşmadaki kartların geçersiz sayılması gerektiğini talep ettik. Tüm uzmanların görüşü de tekrar oynatılması yönünde. Maçın içinde yaşanan gerginlikte futbolcularımızın zarar görmemesi için biz sahaya girerek yatıştırmaya çalıştık. Fakat bizde PFDK’ya sevk edildik. Bunun da savunmasını yapacağız.Şampiyonluk yolundaki yarıştan asla kopmaya niyetimiz yok'' diye konuştu. 

Yorumlar (2)
arif 4 hafta önce
sen bizim gururumuzsun mustafa kardeşim
baba samsun 4 hafta önce
stoperler gömülüyo kalenin içine geniş alanda oynayınca hatlar kopuyo oyunu daraltıp oynamamız lazım kompak aynamamız lazım ayrıca sözleşmeyi yapan yatıyo aztopal önde basıp rakibi hapsetmemiz lazım onun için pres şart tabiki 10 kişiyle pres