banner1620

banner1577

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Samsun 19 Mayıs Rotary düzenledi...O isimler gençlere ışık tuttu

Samsun 19 Mayıs Rotary ve Interact Kulübü tarafından düzenlenen konferansa katılan gençler alanında uzman isimlerle buluştu.

Samsun 04.03.2021, 19:15
346
Samsun 19 Mayıs Rotary düzenledi...O isimler gençlere ışık tuttu

Samsun 19 Mayıs Rotary düzenledi...O isimler gençlere ışık tuttu Samsun 19 Mayıs Rotary ve Interact Kulübü tarafından düzenlenen konferansa katılan gençler alanında uzman isimlerle buluştu.

 

 

Samsun 19 Mayıs Rotary ve Interact Kulübü tarafından düzenlenen 'Benim Mesleğimi Seç' çevrimiçi konferansında, Türkiye genelindeki lise ve üniversite çağındaki 200'e yakın genç, alanında uzman isimlerden öneri alma fırsatı yakaladı.

BİRE BİR SORU SORDULAR
Gençler, pandemi döneminde staj olanaklarından mahrum kalması, okulların rehberlik etkinliklerinden uzak kalması sebebiyle oluşan açığı kapamak amaçlı düzenlenen etkinlik süresince, kendi iş dallarında kendini ispatlamış, yetkinlikleri ve deneyimleri tartışmasız olan konuşmacılara bire bir sorular sorarak, idealleri olan ya da seçtikleri mesleklerin kendilerine uygun olup olmadığını öğrenmeye çalıştı.

ALANINDA UZMAN İSİMLER
Benim Mesleğimi Seç etkinliğine konuşmacı olarak Sinema ve Televizyon dalında BKM Oyuncusu Alper Kul, Girişimcilik dalında Habitat Derneği Başkanı ve TOBB Genç Girişimciler Başkan Yardımcısı Sezai Hazır, Gazetecilik dalında Ömür Gedik, Kişisel gelişim alanında Özgür Aksuna, Gastronomi dalında Barbaros Yoloğlu, Bilim İnsanı Esin Davutoğlu Şenol, Yönetmen Devrim Erdoğan, Endüstri Mühendisliği dalında Genco Fas, Kariyer Planlama ve Finans dalında Şişe Cam Finans Başkanı (CFO) Görkem Elverici , Marka Mühendisliği alanında N11 Marka Kurucularından Ömerden Sezgin katıldı. 

Yorumlar (0)