banner1589

banner1567

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Karaaslan'dan o görüntülere tepki

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, CHP'li belediyelerde işçilerin grevde olduğunu ve çöplerin sokakta kaldığını belirterek, eleştiride bulundu

Samsun 27.02.2021, 15:38 27.02.2021, 15:47
778
Karaaslan'dan o görüntülere tepki

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, CHP'li belediyelerin yönettikleri şehirlerde toplanmayan çöpleri kendi gündemlerine almadıklarını belirterek, Çöpler sokakta, halk çöplerin başında CHP'li yöneticiler nerede?" dedi.

ÇÖPLER SOKAKTA
Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Milletvekili Karaaslan, "Türkiye'nin gündemi; Sıfır Atık İklim değişikliği ile mücadele. Temiz enerji, karbon azaltımı gibi başlıklar iken CHP'li belediyeler yönettikleri şehirlerde toplanmayan çöpleri kendi gündemine bile almıyor. Yıl 2021. Bu şehir bu görüntüleri hak etmiyor! İşçiler grevde, çöpler sokakta, halk çöplerin başında. CHP'li yöneticiler (!) nerede?" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (4)
ATSIZ 2 ay önce
Sizin iktidarınız CHP'li belediyelere ödenek göndermiyor, AKP'li yönetimler zamanından kalma borçlar için CHP'li belediyelere haciz gönderiyor. Bundan olabilir mi acaba? Yirmi yıldır memleketi yöneten iktidardakilerin sürekli bir mağduriyet edebiyatı içinde olmasından çok sıkıldım.
Ferdi Ergin 2 ay önce
Sayın bakan bu kadar tepkiyi bütçe açığına verdeydiniz Milletvekilleri olarak bu kadar çok açık olmazdı, ama işçiler grev nedeniyle bir süre çöp alınmadı diye kıyamet kopartıyorsunuz yazık
vatandas 2 ay önce
Sayin vekilimiz Samsun milletvekilidir . Lutfen bizim sorunlarimizla ilgilensin . Milletin onlarca sorunu varken bu haber cok sacma olmus .
İsmail Çitfçi 2 ay önce
Gelsinde bizlerin yaşadığı Canik belediyesini görsün hanımefendi.