banner1589

banner1577

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Bakanlıklar uygun şartlar oluşturmalı... Amatör öksüz kaldı

TFF İl Temsilcisi Hasan Özbulut, "Müsabakaların oynanmasına uygun şartlar TFF’, Sağlık Bakanlığı ve Gençlik Spor Bakanlığı tarafından hazırlanarak bir an önce futbol topu santraya koyulmalı ve maç başlamalıdır" dedi

Samsun Amatör 28.09.2020, 08:21
43
Bakanlıklar uygun şartlar oluşturmalı...  Amatör öksüz kaldı

HERKES ÇOK MAĞDUR

TFF İl Temsilcisi Hasan Özbulut, liglerin amatör liglerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Sahaların öksüz kaldığı belirten Özbulut, "Yaklaşık 6 aydır her gün boş duran yeşil sahaya bakıp duruyoruz. Futbolu ne çok özledik bir bilseniz. 20 yıldır amatörün içinde biri olarak sayısız Türkiye dereceleri elde ettik. Türkiye'de amatör lig demek sadece Bölgesel Amatör Lig demek değil. 6 aydır tüm ülkemizde yeşil sahalar ve ligler öksüz kaldı. Antrenörler, hakemler, saha komiserleri, GHSİM personeli, sağlık görevlisi ve diğer görevliler bu dönemde mağdur oldu" diye konuştu.

LİGLER OYNANMALI

Bakanlıkların futbol oynanması için uygun ortam oluşturması gerektiğini vurgulayan İl Temsilcisi Hasan Özbulut, "Sağlık önemli ama gençlerimizin spor yapması da bir o kadar önemli. TFF'nin aldığı bu karara ülkemizin geleceği gençliğimizi ve insanlarımızın sağlığını düşünerek desteklememiz gerçeği ile Dünya'da salgının en kısa zamanda bitmesi temenni ediyorum. Müsabakaların oynanmasına uygun şartlar TFF, Sağlık Bakanlığı ve Gençlik Spor Bakanlığı tarafından hazırlanarak bir an önce futbol topu santraya koyulmalı ve maç başlamalıdır" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)