banner1518

banner1567

banner1526

banner1499

banner1334

banner1324

'Şahane Kasım'da yüzde 60'a varan indirim fırsatı

İş Dünyası 20.11.2020, 15:34
10
'Şahane Kasım'da yüzde 60'a varan indirim fırsatı
Milyonlarca kişinin yakından takip ettiği 'Şahane Kasım' kampanyasını mağazalarında ve internet sitesinde müşterileriyle buluşturduğunu duyuran Boyner, 27 Kasım’a kadar seçili sonbahar kış sezon ürünlerinde yüzde 60’a varan indirimlerin uygulanacağı açıkladı.

Boyner, 'Şahane Kasım' kampanyası ile kış sezonu alışverişinde müşterilerine avantajlar sunduğunu duyurdu. Kampanya kapsamında milyonlarca üründe net yüzde 60, yüzde 50 ve yüzde 40 indirimler uygulanacağını açıklandı.

"ŞAHANE KASIM İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ İMKANI SAĞLIYOR"

Markanın kampanya hakkında yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Tüketiciler yaklaşık 10 gün sürecek “Şahane Kasım” sayesinde kış sezonunda ihtiyaç duydukları giysileri uygun fiyatlarla ve avantajlı ödeme şekilleriyle almanın keyfini yaşayacak. Ayrıca “Şahane Kasım”, yeni yıla geri sayım başlamışken yılbaşı alışverişini de en uygun koşullarda yapmaya yardımcı olacak. Kış alışverişinin vazgeçilmez parçalarını oluşturan farklı kesim ve kumaşlardaki paltolardan kabanlara, botlardan çizmelere, atkılardan kazaklara, eldivenlerden kaşkollara kadar sayısız ürün avantajlı fiyatlarla tüketicilerle buluşacak.”

ŞAHANE İNDİRİMLERE EK “ŞİMDİ AL 2021’DE 6 TAKSİTLE ÖDE”

Boyner 'Şahane Kasım' fırsatlarının yanı sıra 'Şimdi Al 2021’de 6 Taksitle Öde' kampanyası ile de müşterilerine ayrı bir avantaj sunduğunu duyurdu. Kampanya kapsamında, kasım ayının sonuna kadar Card Finans ve Maximum kartla yapılan alışverişlerin ödemesi 2021'e ertelenebiliyor. Üstelik tüketicilerin ödemesini aylar sonrasına ertelediği bu alışverişler için 6 taksit imkanından da yararlanabileceğini bildirdi.

Yorumlar (0)