banner1571

banner1577

banner1526

banner1499

banner1525

banner1534

banner1581

Karaaslan: 'Gençler her şeyin farkında'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, gençlerin kendilerinden beslenenleri ve onları destekleyenlerin arasındaki farkı gördüğünü söyledi

Genel 03.02.2021, 16:13
203
Karaaslan: 'Gençler her şeyin farkında'

Karaaslan: 'Gençler her şeyin farkında' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, gençlerin kendilerinden beslenenleri ve onları destekleyenlerin arasındaki farkı gördüğünü söyledi


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, gençlerin kavganın, kaosun ve kargaşanın içinde olmasından beslenenlerin olduğunu belirterek, "Farkı en çok gençler görüyor" dedi.

HAYIRLI OLSUN 

Karabük 6'ncı Olağan Kadın Kolları Kongresi'ne katılan Karaaslan, kongrenin hayırlı olması temennisinde bulundu ve yeniden başkan seçilen  Kadın Kolları Başkanı Saime Öksüzoğlu'na başarı diledi. Karaaslan, kongrede son günlerde Boğaziçi Üniversitesi'nde yaşananlara da dikkat çekti. 

'FARKI GÖRÜYOR'

Gençlerin farkları iyi gördüğünü belirten Milletvekili Karaaslan, "Gençlerin kavganın, kaosun, kargaşanın içinde olmasından beslenenlerle; Gençlerin hedeflerini, ideallerini, hayallerini destekleyenler arasındaki o derin farkı en çok gençler görüyor" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)