banner1620

banner1585

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 4 Mart Perşembe

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu "Samsun Spor Saati" başladı (4 Mart Perşembe)

Samsunspor 04.03.2021, 10:48 04.03.2021, 11:34
218

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 4 Mart Perşembe Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu "Samsun Spor Saati" başladı (4 Mart Perşembe)

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu ‘Samsun Spor Saati' hafta içi her gün Samsun Canlı Haber TV’de saat 11.00’de canlı yayınlanan programda Samsunspor'daki son gelişmeleri, Samsunspor'a dair her şey konuşulacak.

SAVAŞ GÖMEÇ'TEN ÇAĞRI

Başkan Yardımcısı Savaş Gömeç, ''Samsunspor Derneği'nin kapısı yüreği Samsunspor sevdası ile çarpan herkese açık. Biriken üye aidatlarımız için son gün 30 Mart. Daha güçlü Samsunspor için gelin gönül gönüle verelim'' dedi

ÇAĞRIDA BULUNDU  

Samsun Medya Grubu bünyesinde yer alan Samsun Canlı Haber TV ekranlarında her pazartesi akşamı yayınlanan 'Samsun Spor' programına Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Yardımcısı Savaş Gömeç konuk oldu. Daha güçlü bir Kırmızı-Beyazlılar için kolları sıvadıklarını söyleyen Başkan Yardımcısı Gömeç, Başkan Yüksel Yıldırım'a Samsunspor'un geleceği adına destek çıkılması yönünde çağrı da bulundu. 

6 YILLIK BORÇLAR VAR

Birikmiş borçlar üzerine yaklaşık 45 gündür bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Gömeç, ''Samsunspor sevdası ile çarpan 7'den 70'e herkese samimiyet ile sonuna kadar açık. Forma ve kombinelerimizi lütfen alalım. Anonim şirketle kuvvetlenen Yılport Samsunspor gibi derneğimizi de yöneticiler olarak bizler ciddi emekler verip kalkındırmaya çalışıyoruz. 6 yıl gibi süreyle üye olupta aidatlarını yatırmayanlar için son gün 30 Mart tarihini belirledik'' dedi. 

YILDIRIM'LA DAHA GÜÇLÜYÜZ

Şehrin kanaat önderleri tarafından destek beklediklerini söyleyen Gömeç, ''Dernek yönetimi olarak Başkan Yüksel Yıldırım ve Başkan Vekilimiz Savaş Boyar'la beraber riskli pandemi dönemine rağmen önemli çalışmalar yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Başkanımızın enerjisi ile güzel projelere imza attık. Sırt sırta vererek çok farklı görevleri sırtlanmaya devam ediyoruz. Üyeliklerde yeni bir çalışma içerisindeyiz'' dedi. 

AVANTAJ SAĞLAYACAK

Gömeç, ''Dernekler masası tarafından sıkı takip edilen bir süreç içerisindeyiz. Artık kontrollü dönem başladı. Çok daha kaliteli genel kurullar ve genç, dinamik üyeler bizim hedefmiz. Üye olmak isteyenler var. Üyelerimize özel sağlık, konaklama ve çeitli sosyal aktivitilerde fayda sağlayacak üyelik sistemi hazırlıyoruz. Reklam panolarımız var, orada bize destek verenler var. Azdan az çoktan çok bizim için çok büyük katma değerlerdir'' diye konuştu. Salim YILDIZ  

  
 
 

Yorumlar (0)