banner1518

banner1365

banner1334

banner1345

banner1525

banner1534

banner1581

Togar'dan personellere teşekkür

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yoğun kar mesaisinde başarıyla mücadele veren belediye çalışanlarına teşekkür ettiğini söyledi.

SAMSUN 23.02.2021, 12:24
628
Togar'dan personellere teşekkür

 Togar'dan personellere teşekkür Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yoğun kar mesaisinde başarıyla mücadele veren belediye çalışanlarına teşekkür ettiğini söyledi.

 

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile bir araya gelerek haftalık değerlendirme toplantısını gerçekleştirdiklerini belirtti. Başkan Togar, "Yoğun kar mesaisinde 7/24 başarıyla mücadele eden, saha çalışanlarına teşekkür ediyorum" dedi.

BAŞARILI MÜCADELE 
Haftalık değerlendirme toplantısı gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Togar, "Başkan Yardımcılarımız ve birim müdürlerimiz ile bir araya gelerek haftalık istişare ve değerlendirme toplantımızı yaptık. Ayrıca yoğun kar mesaisinde 7/24 başarıyla mücadele eden, emek harcayan, sahada çalışan arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

İNCELEMEDE BULUNDUK
Tekkeköy AFAD deposuna da giderek incelemelerde bulunan Başkan Togar, "Karadeniz bölgesinde meydana gelecek herhangi bir doğal afette her türlü malzeme desteğini sağlayacak olan Tekkeköy AFAD deposun ziyaret ederek depo sorumlusu Arda Polat ve çalışanlarından bilgiler aldık" diye konuştu.

Yorumlar (0)