banner1518

banner1567

banner1334

banner1345

banner1525

banner1324

banner1581

Samsun Milletvekili Erhan Usta'dan iş ilanı!

İYİ Parti Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, TRT'nin ardı ardına yaptığı hataların ardından sosyal medya hesabından okuyanları güldüren bir ilan verdi.

SAMSUN 12.11.2020, 16:46 12.11.2020, 16:53
1047
Samsun Milletvekili Erhan Usta'dan iş ilanı!

İYİ Parti Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta'dan okuyanları kırıp geçiren bir ilan geldi. TRT'de ardı ardına yapılan kelime hataları sosyal medyada yankı buldu. Usta bu hatalara atıfta bulunarak, "İlan: TRT’de çalıştırılmak üzere okuma-yazma bilen eleman aranıyor!" paylaşımı yaptı.

TRT'NİN YAPTIĞI HATALAR GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR

TRT, son dönemde yaptığı önemli hatalarla gündemi meşgul etmeye devam ediyor.Daha önce 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı 'Cumhuriyet Bayramı' olarak servis eden TRT, daha sonra alt KJ skandallarıyla gündeme geldi. 

BAKAN HULUSİ AKAR İÇİN 'BAKAR AKAR'İFADESİ KULLANDILAR

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar için 'Bakar Akar' ifadesi kullanırken, Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki savaş için de "Azerbaycan sivillere saldırıyor" KJ'si atıldı. 

ERHAN USTA'DAN İMALI PAYLAŞIM

Tüm bu gelişmelerin üzerine İYİ Parti Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, sosyal medya hesabından TRT'deki hatalara ilişkin paylaşım yaptı.
 
Usta, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "İlan: TRT’de çalıştırılmak üzere okuma-yazma bilen eleman aranıyor! "

Yorumlar (0)