banner1571

banner1577

banner1334

banner1499

banner1576

banner1324

banner1581

Yazın sıcak havalarda tercih etmemeniz gereken parçalar

Sıcak havalarda stil oluştururken uzak durmanız gereken kıyafet ve elbiseleri de iyi bir şekilde bilmeniz gerekiyor. Özellikle birçok kadının, doğru giyinmeyi bilmediğinden; yazın yanlış kıyafet ya da elbise tercihlerinde bulunduklarını görüyoruz. Biz de bu yüzden yazın asla giymemeniz gereken parçaları bir araya getirdik.

Genel 01.02.2021, 15:41
344
Yazın sıcak havalarda tercih etmemeniz gereken parçalar

 Yazın sıcak havalarda tercih etmemeniz gereken parçalar Sıcak havalarda stil oluştururken uzak durmanız gereken kıyafet ve elbiseleri de iyi bir şekilde bilmeniz gerekiyor. Özellikle birçok kadının, doğru giyinmeyi bilmediğinden; yazın yanlış kıyafet ya da elbise tercihlerinde bulunduklarını görüyoruz. Biz de bu yüzden yazın asla giymemeniz gereken parçaları bir araya getirdik.

Skinny Pantolonlardan Uzak Durun

Özellikle genç kızların bu konuda yanlış yaptığını görüyoruz. Skinny pantolonlar; yazın hiç de kombinde yer verilmemesi gereken bir parça. Bunların yerine daha bol ve efil efil olan pantolonları tercih etmenizde fayda var. Ya da hiç pantolon giymeyip, mini etekleri tercih edebilirsiniz.

İpli Ayakkabılar Yanlış Tercih Sebebi

Birçok bayan yazın mini ve kısa elbise ya da kıyafetler tercih ettiği için, bacaklarını da iple uzanan ayakkabılarla donatıyor. Sıcak yaz günlerinde ipli ayakkabılar terlemenize ve kendinizi rahat hissetmemenize neden olacak. Dize kadar uzanana ipli sandaletlerden yazın uzak durmanız gerekiyor. Bunun yerine ipsiz sandaletleri tercih etmenizde yarar var.

Yüzük Tercihinden De Uzak Durulmalı

Yazın sıcak havalarda vücudumuzun birçok yeri terliyor. Buna eller de dahil oluyor. Bu yüzden yazın kendinize işkence etmeyin ve yüzük kullanmayı bir kenara bırakın.

İpek Kumaşlı Elbiseleri Tercih Etmeyin

Yazın kumaş tercihinde ipekten kaçınmalısınız. İpeksi kumaşların yer aldığı elbise ve kıyafetler; terlemenize neden olacak ve bu da sizi hiç rahat bırakmayacak. Daha ince kumaşlarla dizayn edilen parçaları tercih etmeniz daha uygun bir seçim halini alacaktır.

Koyu Renk Kıyafetleri Bir Kenara Bırakın

Yazın koyu renk kıyafetler sıcağı çekeceği için; kombinde çok dara düşmedikçe yer verilmemeli. Bayanlar siyahın kurtarıcı renk olması nedeni ile özellikle zor zamanlarda bu rengi sıkça tercih ediyorlar. Zira siyah rengi kusurları gizliyor. Ancak yazın koyu renklerden uzak durulması sizin rahatınız açısından bir hayli önemli.

Deri Çantalar Da Kullanılmamalı

Deri çantalar, birçok kombinde yerini alıyor. Ancak yazın daha fazla terlememek adına bu çantalardan uzak durmak gerekiyor. İlle de çantanın teninize değmesini istiyorsanız; bez çantaları tercih etmenizde yarar var.

Sentetik İç Çamaşırları Yazın Tercih Edilmemeli

Çok şık görünmesine karşın; yazın sentetik iç çamaşırlarının da tercih edilmemesi gerekiyor. Terlemeyi tetikleyen bu iç çamaşırları; sizin de rahat hareket etmenizi engelleyecek.

Yorumlar (0)