banner1571

banner1567

banner1526

banner1345

banner1576

banner1534

banner1581

Meteoroloji uyardı: Kar yağışı geliyor

Meteoroloji'nin tahmin haritasına göre haftaya perşembe günü İstanbul başta olmak üzere yurdun büyük kesiminde karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor.

Genel 21.01.2021, 22:46
3017
Meteoroloji uyardı: Kar yağışı geliyor

Meteoroloji uyardı: Kar yağışı geliyor

İstanbul için meteorolojinin son dakika haberine göre yurdun batı kesimlerinin yeni bir yağışlı havanın etkisine girmesi bekleniyor. Meteoroloji'nin tahmin haritasına göre haftaya perşembe günü İstanbul başta olmak üzere yurdun büyük kesiminde karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor.

YURDUN BÜYÜK KESMİ

Hava durumu için Meteoroloji'den aktarılan son dakika haberine göre, yurdun batı kesimlerinin hafta sonundan itibaren yeni bir yağışlı havanın etkisine girmesi bekleniyor. Meteoroloji'nin tahmin haritasına göre, haftaya perşembe günü İstanbul başta olmak üzere yurdun büyük kesiminde karla karışık yağmur ve kar yağışı öngörülüyor. Yeni haftayla birlikte Trakya Bölgesi'nden başlayacak kuvvetli rüzgarların yurdun batısına yağış getirmesi bekleniyor. Meteoroloji tahminlerine göre, önümüzdeki hafta boyunca sürecek yağışların perşembe günü yeniden kara dönüşmesi bekleniyor. Yağışların ülkenin büyük bir çoğunluğunda kar ve karla karışık yağmur şeklinde görülmesi bekleniyor.
 

Yorumlar (0)