banner1571

banner1567

banner1334

banner1345

banner1576

banner1324

banner1581

Ekipler hem bayramlaştı hem de denetledi

AŞKALE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA HEM YOL KONTROLLERİ YAPTILAR HEM DE SEYAHAT EDENLERLE BAYRAMLAŞARAK, ÇİKOLATA VE KOLONYA İKRAM ETTİLER

ERZURUM 01.08.2020, 10:49
5
Ekipler hem bayramlaştı hem de denetledi

Aşkale İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı dolayısıyla hem yol kontrolleri yaptılar hem de seyahat edenlerle bayramlaşarak, çikolata ve kolonya ikram ettiler.

İçişleri Bakanlığı’nın 81 il Valiliğine gönderdiği talimat ile bayram süresince yeni tip korona virüs salgınının önlenmesine yönelik alınan tedbirlere uygun olarak vatandaşların güvenli şekilde seyahatlerinin sağlanması amacıyla 24 saat yoğun trafik tedbirleri planlandı.

Bu kapsamda Aşkale İlçe Emniyet Personeli yapmış olduğu trafik kontrolleri esnasında seyahat eden vatandaşlarla bayramlaşarak, çikolata ikram ettiler. Aşkale Bölge Trafik Mevkiinde yapılan uygulamalarda seyahat edenlere yapılan trafik denetimlerinin yanı sıra ilçe girişinde bulunan asayiş ve güvenlik uygulama noktasında araçlarda maske ve ateş ölçme kontrolü gerçekleştirdi. Polis ekipleri bayram boyunca denetimlerini sürdürecek.

Yorumlar (0)