banner1571

banner1585

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Samsun da kayak merkezine rezervasyonsuz ziyaretçi alınmayacak

Koronavirüs risk haritasına göre çok yüksek riskli iller arasında bulunan Samsun'da, kış mevsiminde doğaseverlerin tercihleri arasında yer alan Akdağ Kayak Merkezi'ne bir hafta süresince rezervasyonsuz ziyaretçi alınmamasına karar verildi.

Samsun 08.03.2021, 17:34
119
Samsun da kayak merkezine rezervasyonsuz ziyaretçi alınmayacak

Samsun da kayak merkezine rezervasyonsuz ziyaretçi alınmayacak  Koronavirüs risk haritasına göre çok yüksek riskli iller arasında bulunan Samsun'da, kış mevsiminde doğaseverlerin tercihleri arasında yer alan Akdağ Kayak Merkezi'ne bir hafta süresince rezervasyonsuz ziyaretçi alınmamasına karar verildi.

Ladik Kaymakamı Adem Eser başkanlığında toplanan İlçe Umumi Hıfzıssıhha Meclisinde, kayak tesislerinde Kovid-19 salgını ile ilgili alınması gereken tedbirler görüşüldü.

İlçe Umumi Hıfzıssıhha Meclisince, ilçede bulunan kayak tesislerine, bugünden itibaren 15 Mart'a kadar hafta içi ve hafta sonu, rezervasyonlu müşteriler hariç olmak üzere, kesinlikle müşteri kabul edilmemesi ve kolluk kuvvetleri tarafından rezervasyonlu müşteriler hariç kayak tesislerine gelen müşterilerin ulaşımının engellenmesi kararlaştırıldı.

Yorumlar (0)