banner1571

banner1585

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Psikolojik sorunlu adam eline geleni balkondan aşağı attı, tepki gösteren komşularına da cinsel organını gösterdi

Antalya'da psikolojik sorunları olduğu belirtilen 61 yaşındaki Ünal O., evinde bulunan halı, damacana, çaydanlık, masa, vantilatör ve televizyon gibi birçok eşyayı oturduğu apartmanın 7'nci katındaki dairesinden aşağı attı. Olay komşuları tarafından yetkililere bildirilirken, şahsın önce şiir okuduğu sonra da cinsel organını gösterdiği belirtildi.

ASAYİŞ 06.03.2021, 14:57
125
Psikolojik sorunlu adam eline geleni balkondan aşağı attı, tepki gösteren komşularına da cinsel organını gösterdi

Antalya'nın Kepez ilçesi Çankaya Mahallesi 6450 Sokak'taki 8 katlı Defne Apartmanı'nda meydana gelen olayda 7'nci kattaki dairede yalnız yaşayan ve psikolojik sorunları olduğu öne sürülen Ünal O., henüz bilinmeyen nedenle pencereden ve balkondan eşyalarını atmaya başladı.

KOMŞULARINA CİNSEL ORGANINI GÖSTERDİ

Evde bulunan masa, halı, damacana, vantilatör, tost makinesi, televizyon gibi çok sayıda eşyayı balkondan bahçeye atan Ünal O. için komşuları 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ihbarda bulundu. Kısa süre içinde olay yerine gelen ekipler güvenlik önlemi aldı, Ünal O.'dan eylemini sonlandırmasını istedi. Ancak Ünal O. önce şiir okudu, daha sonra da cinsel organını gösterip içeriye girdi. Çabalara rağmen aşağıya inmeyen Ünal O., içeriye girip uzun süre çıkmayınca polis olay yerinden ayrıldı.

Yorumlar (0)