banner1579

banner1567

banner1575

banner1499

banner1576

banner1534

banner1581

Başkan Kılıç, ilkokul öğretmenini unutmadı

Terme Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle yayınladığı duygusal klip ile büyük beğeni topladı.

TERME 24.11.2020, 14:46 24.11.2020, 14:52
197
Başkan Kılıç, ilkokul öğretmenini unutmadı

Samsun Terme Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında yayınladığı duygusal klip ile büyük beğeni topladı. Filmde, pandemi döneminde uygulanan uzaktan eğitime, bu dönemde büyük görev üstlenen öğretmenlere ve ailelere değinildi.

Terme Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde öğretmenlere duygusal bir klip ile sürpriz yaptı. Sosyal medya üzerinden yayınlanan klibin çekimleri, ilçeye bağlı Bafracalı Mahallesi’nde birleştirilmiş sınıf olarak faaliyet gösteren ilkokulda yapıldı.

BAŞKAN KILIÇ ÖĞRETMENİYLE BULUŞTU

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç da İlkokul öğretmeni Berguzar Kalkan ile birlikte klipte bir araya gelerek, "Sen çok yaşa öğretmenim" dedi.

Öğretmenlere böyle bir hediye vermek istediklerini ifade eden Başkan Kılıç, "Büyük fedakârlık ve özveri göstererek, geleceğimizin teminatı olan sevgili yavrularımızı yetiştiren, vatan ve millet sevgisini öğreten, çağın gerektirdiği bilgi düzeyine ulaştıran öğretmenlerimize armağan edilen bu anlamlı günü idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Biz de belediye olarak öğretmenlerimize böyle bir klip hazırlayarak, onların yanında olduğumuzu hatırlatmak istedik. Pandemi sürecinde uzaktan eğitim için büyük gayret gösteren öğretmenlerimize böyle teşekkür etmek istedik" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)