banner1518

banner1567

banner1526

banner1571

banner1334

banner1324

Samsunspor'dan sert tepki

Samsunspor Kulübü Derneği, basketbol takımı için aldıkları bazı reklam görsellerinin Canik Basketbol Kulübü Başkanı Zafer Şimşek tarafından izinsiz söküldüğünü iddia ederek, bu duruma sert tepki gösterdi.

SAMSUNSPOR 12.01.2021, 18:14 13.01.2021, 10:08
2204
Samsunspor'dan sert tepki

Samsunspor'dan sert tepki

BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ 

TBL'de yer alan ve şampiyonluk mücadelesi veren Samsunspor Basketbol'u üzen bir gelişme yaşandı. Zor şartlar altında takıma destek olma adına reklam çalışması gerçekleştiren ve basketbol şubesini ayakta tutmaya çalışan Samsunspor Kulübü yönetimi, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda görmek istemediği bir olay ile karşı karşıya kaldı. Yine Samsun'u Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde temsil eden Canik Basketbol Kulübü Başkanı Zafer Şimşek'in, salonda Samsunspor'a ait reklam görsellerini salon görevlilerinin bilgisi olmadan sökmesi, Kırmızı-Beyazlı ekibin tepkisine neden oldu. 

RESMİ İZİNLER ALINMIŞTI

Reklamlar için resmi yollardan da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nden de izinler alındığını belirten Samsunspor Kulübü Derneği yönetimi, bu tablo karşısında, "Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nün bilgisi dışında Canik Basketbol Kulübü Başkanı, reklamları izinsiz sökmüş. Binbir zorlukla kurulan Samsunspor Basketbol Takımı'nın başarıya koştuğu bu dönemde; zaten sınırlı alınan reklamların bu şekilde yok edilmesi, şehre ihanet olur" vurgusu yaptı. 

Salim YILDIZ


 

Yorumlar (2)
SAMSUNSPORLU 1 hafta önce
Canik belediyesinin eski başkanı Osman genç denilen biri Samsunun gerçekte birinci takımı canik belediye basket takımıdır SAMSUNSPOR küme düşmüştür bu kenti temsil eden ilk takım olamaz deyip canımızdan çok sevdiğimiz SAMSUNSPORUMUZA hakaret ettiği gün hem Osman gençten hem canik belediye basket takımından nefret etmiştim ve bu son olay aslında canik belediye basket takımının Samsun şehrinin takımı olmadığı tescillenmiştir geçen sezon düştüler düşme kaldırıldı kurtuldular ama bu sezon 15 maç 15 mağlubiyet paraşütsüz düşüyorlar bizde zevkle takip ediyoruz Allah daha beter etsin inşAllah
Samsun 1 hafta önce
Yani heralde sokecekler samsunspor canige yardımcı oldu mu ki aynı şehir takım olarak. Sponsoru olmadığı reklamları.niye kendi maçında canlı yayın olan maçta tutsun göstersin asıl yanlısı Samsunspor yapıyor kendi şehrinin takımına mali yardımda bulunmayarak ego yapmasinlar yalandan samsunsporlu yöneticiler