banner1589

banner1577

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Togar'dan doğalgaz müjdesi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçenin dört bir yanına doğalgaz getirebilmek için çalışmalara devam ettiklerini söyledi.

Samsun 25.02.2021, 13:22
29
Togar'dan doğalgaz müjdesi

 Togar'dan doğalgaz müjdesi Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçenin dört bir yanına doğalgaz getirelebilmek için çalışmalara devam ettiklerini söyledi.

 
 
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Samgaz Genel Müdürümüz Yılmaz Kolsan'ı belediyede ağırladıklarını belirtti. Başkan Togar, "İlçemizin dört bir yanının doğalgazın konfor ve avantajlarından yararlanabilmesi için programlarımızı ve projelerimizi belirledik" dedi.

PROJELERİ BELİRLEDİK
Vatandaşların doğalgazın avantajlarından yararlanabilmesi için çalışma yürüttüklerini belirten Başkan Togar, "İlçemizde insanları mutlu etmek adına en büyük iş ortağımız Samgaz Genel Müdürümüz Yılmaz Kolsan'ı belediyemizde ağırladık. İlçemizin dört bir yanının doğalgazın konfor ve avantajlarından yararlanabilmesi için programlarımız ve projelerimizi belirledik" ifadelerini kullandı.

AŞI ÇALIŞMALARI
İlçe'de yürütülen aşı çalışmaları ile ilgili Sağlık Müdürü Dr. Tanju Bilgin'i ziyaret ettiğini belirten Başkan Togar, "İlçe Sağlık Müdürümüz Dr. Tanju Bilgin'i ziyaret ederek her zaman olduğu gibi yoğun kış şartlarında da bizlerin her türlü ekip ve araç desteği ile başarılı aşı işlemleri yürüten ekiplerin çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulunduk" diye konuştu.

Yorumlar (0)