banner1518

banner1577

banner1526

banner1499

banner1576

banner1324

banner1581

Tekkeköy'e estetik dokunuş

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın öncülüğünde her alanda artarak, ilçenin çehresi değişmeye ve güzelleşmeye devam ediyor

SAMSUN 18.01.2021, 22:54
66
Tekkeköy'e estetik dokunuş

Tekkeköy'e estetik dokunuş

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçenin çevresini değiştirme amacıyla yürütülen çalışmalar kapsamında farklı bir görünüm ve değer katan palmiyeleri toprakla buluşturduklarını söyledi. 

DEĞİŞİM SÜRÜYOR
Tekkeköy Belediyesi hızla büyüyen ve gelişen aynı zamanda da yapılaşma ile her geçen gün çok katlı binalarla kaplanan ilçeyi modern görünümün yanında yeşilin büyüleyici güzelliği ile bezemek yol ve ağaçlandırma çalışmalarına devam ediyor. 

TOPRAKLA BULUŞTURULDU
Rutin belediyecilik hizmetlerinin dışında ilçenin çevresini değiştirmek maksadıyla başlatılan çalışmaların aralıksız devam ettiğine dikkat çeken Belediye Başkanı Hasan Togar, "İlçemizin dört bir yanını yeşilin tüm tonlarıyla renklendirerek gelecek nesillere yem yeşil bir Tekkeköy bırakabilmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bugünde çalışmalarımıza devam ederek çevresine farklı bir görünüm ve değer katan palmiyelerimizi toprakla buluşturduk" dedi.

Yorumlar (0)