banner1518

banner1567

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Tekkeköy'de denetimler hız kesmeden devam ediyor

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, zabıta ekiplerinin koronavirüs ve fahiş fiyat denetimi gerçekleştirdiğini söyledi.

Samsun 04.02.2021, 13:40
150
Tekkeköy'de denetimler hız kesmeden devam ediyor

Tekkeköy'de denetimler hız kesmeden devam ediyor Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, zabıta ekiplerinin koronavirüs ve fahiş fiyat denetimi gerçekleştirdiğini söyledi.


 
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, koronavirüs tedbirleri kapsamında zabıta ekiplerinin pazar yerlerinde denetim gerçekleştirdiğini söyledi. Başkan Togar, fahiş fiyat artışlarınında kontrol edildiğini belirtti.

PAZAR DENETLENDİ
Pazar yerlerinde denetim gerçekleştirildiğini belirten Başkan Togar, "Vatandaşlarımızın sağlığını ve huzurunu herşeyin üstünde tutan zabıta ekiplerimiz denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Ekiplerimiz maske, sosyal mesafe ve hijyen denetimi gerçekleştiriyor" dedi.

YAPTIRIM YAPILDI
Gıda ürünlerinde yaşanan fiyat artışlarınında denetlendiğini belirten Başkan Togar, "Zabıta ekiplerimiz, fahiş fiyat artışı gibi daha bir çok konuyu titizlikle gözden geçirerek gerekli uyarıları ve yaptırımları yapıyorlar" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)