banner1518

banner1365

banner1526

banner1571

banner1334

banner1324

Başkan Togar basın mensuplarını unutmadı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar,  '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' nedeniyle basın mensuplarıyla biraraya geldi 

SAMSUN 11.01.2021, 19:15
1460
Başkan Togar basın mensuplarını unutmadı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar,  basın mensuplarının toplumda önemli bir görevi üstlendiğini belirterek "Dünyanın bütün bilgisini saniyeler içinde önümüze seren sizleri her anlamda desteklemek görevimizdir" dedi. 

ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERDİ 
Pandemi kuralları kapsamında Tekkeköy Kutlu Kent Düğün Salonu’nda düzenlenen programa ulusal ve yerel basın kuruluşlarının temsilcileri ve muhabirleri katıldı. Tekkeköy Belediyesi Basın Danışmanı Muhammed Üstün’ün sunduğu program ilk olarak saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Akabinde 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ne özel hazırlanan bir video gösterildi.  Başkan Togar ve basın temsilcileri günün anlamına dair özel pasta kesimi yaptı. Konuşma sonrasında Başkan Togar, basın mensuplarına çeşitli hediyeler verdi.

KALEMİNİZ EN GÜÇLÜ SİLAH
Togar, basın mensuplarının pandemi döneminde de zorlu şartlar altında çalıştığını belirterek "Böyle anlamlı bir günde bu kadar emekçi arkadaşımızla bizi buluşturan Tekkeköy Belediyesi’nin birlikte çalışmaktan keyif aldığım, gurur duyduğum arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Haftanın ilk iş günü bu kadar yoğun bir günde herkesin bir haberle, işinin ekmeğinin peşine koştuğu bir günde pandeminin de olumsuz şartlarına rağmen vaktini ayırarak bizleri varlıkları ile şereflendiren hanımefendilere, beyefendilere, ağabeylerime, arkadaşlarıma 10 Ocak Gazeteciler Günü vesilesiyle katılmanızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum. Hepinizin 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. Dünyanın bütün bilgisini saniyeler içinde önümüze seren sizleri her anlamda desteklemek görevimizdir. Sizlerden sadece şunu beklerim: Eksikleri, hataları söylemeniz kadar bizi doğruyu ulaştıracak daha önemli bir şey yoktur. Dünyanın en güçlü silahı olan kalemlerinizi hep doğrularla, hep gerçeklerle kullanın" diye konuştu.

Mustafa İNAN

Yorumlar (0)