banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Otoparkta Tamam Sıra Havuzda

banner1357

Atakum Belediye binasını ilçeye yakışır bir hale getirmek için çalışmaların sürdüğünü, bina inşaatının iki ay içerisinde biteceğini, bunun yanında yaptıkları otoparkın ise kullanıma başlandığını belirten Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, “Sıra otoparkın üstü ve yanını kapsayacak, dinlenme alanları, yeşillendirme ve havuz çalışmasına geldi” dedi.

SAMSUN HABER 05.03.2013, 07:43 05.03.2013, 07:47
Otoparkta Tamam Sıra Havuzda
banner1353
banner1375

SAMSUN HABER - Verdikleri sözleri yerine getirmek için çaba gösterdiklerini, canla başla sürdürdükleri çalışmaların artık meyvelerini almanın zamanının geldiğini belirten Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, “ İlçemizin hemen her bölgesine birçok tesis kazandırmayı hedefledik ve bunu gerçekleştirmek için çalışmalarımız sürüyor. Bunlardan bir tanesi olan modern Atakum’a yakışır belediye binası ve kapalı otopark düzenlememizin otopark kısmı bitmiştir. Şimdi sıra buranın üstüne ve yanına yapılan dinlenme alanları ve büyük şelaleli bir havuz yapmaya gelmiştir” şeklinde konuştu.

Bahar aylarında bina ve çevre düzenleme çalışmalarının biteceğini ve halkın hizmetine sunacaklarını sözlerine ekleyen Başkan Burma, “ Bahar ayları geldiğinde belediyemize gelenler, modern belediye binası, kapalı otoparkı, havuzu, yeşilliği,ağaçlandırması, ışıklandırması de olan küçükte olsa bir meydan ile karşılaşacaklardır.

 

                       

Yorumlar (0)