banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1334

banner1337

BAE’nin Etihad Havayolları kendi sitesinde İbranice yükledi

banner1357

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ'NİN (BAE) ETİHAD HAVAYOLLARI’NIN ŞİRKETİ KENDİ WEB SİTESİNE İBRANİCE BİR VERSİYON YÜKLEDİ. İSRAİL’DEN TİHAD’A TEBRİK MESAJI GELDİ.

Politika 16.10.2020, 12:09
5
BAE’nin Etihad Havayolları kendi sitesinde İbranice yükledi
banner1353

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Etihad Havayolları’nın şirketi kendi web sitesine İbranice bir versiyon yükledi. İsrail’den Etihad’a tebrik mesajı geldi.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Etihad Havayolları, şirketin hizmetlerini sunarken benimsediği diğer uluslararası dillere İbranice ekledi. Şirketin web sitesinde yeni bir İbranice versiyonunu başlatıldı.

Olay ardından İsrail Dışişleri Bakanlığı’na bağlı Arapça İsrail adlı sosyal medya sayfası, Etihad’ın yeni bir İbranice ile olan sitenin linki ve ekran görüntüsü paylaştı.

Arapça İsrail sayfası aynı paylaşımda Etihad Havayolları’na tebrik ederek "BAE Etihad Havayolu, İsrail’in ve BAE’nin halkı arasında bağlantıları güçlendirmek için İbranice bir web sitesi başlatıyor. Etihad’ın aldığı adımla iyi ve takip edilecek bir model oldu. Tebrikler" ifadelerini kullandı.

Öte yandan İsrail ile Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) arasındaki ilişkilerin tamamen normalleştirilmesine yönelik Abraham Anlaşmaları 15 Eylül tarihinde ABD’nin başkenti Washington DC’de bulunan Beyaz Saray’da imzalanmıştı. İsrail parlamentosunda yapılan oylama ile Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ile varılan ilişkilerin normalleştirilmesi anlaşması oy çokluğuyla onaylanmıştı.

Yorumlar (0)