banner1571

banner1567

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Ünlü oyuncudan denetim yapan polislere küfür

Oyuncu Selen Seyven Katırcıoğlu ve bir arkadaşı, polislere küfür ve hakaretten yargılanacak.

Genel 27.02.2021, 17:17 27.02.2021, 17:22
1268
Ünlü oyuncudan denetim yapan polislere küfür

Ünlü oyuncudan denetim yapan polislere küfür Oyuncu Selen Seyven Katırcıoğlu ve bir arkadaşı, polislere küfür ve hakaretten yargılanacak.

Oyuncu Selen Seyven Katırcıoğlu ile bir arkadaşı, Şişli’de denetim yapan polis memurlarına küfür ve hakaret ettikleri gerekçesiyle yargılanacak. Ünlü oyuncunun 2,5 yıla kadar hapsi isteniyor.

'RÜŞVETÇİLER' DEDİ
Selen Seyven Katırcıoğlu, geçtiğimiz yıl arkadaşıyla birlikte Taksim'e gitmek üzere taksiye bindi. Şişli Sıraselviler Caddesi'nde polis denetimi olduğu için trafik yavaş ilerliyordu. Günaydın'dan Dilek Yaman Demir'in haberine göre; takside bulunan Serkan Özcan, araç içerisinden başını çıkartarak polis memurlarına hakaret etti. Selen Seyven de polislere yönelik 'onun bunun g..... yalayın, rüşvetçiler sizi' diyerek küfür etti.

ZİNCİRLEME SUÇ
Polis memurları, olayla ilgili tutanak tutarak, ikiliyi polis merkezine götürdü. İfadeleri alınan iki arkadaş, suçlamaları reddetti. Ancak savcılık, Selen ve arkadaşının savunmalarının suçtan kurtulmaya yönelik olduğunu değerlendirerek iddianame düzenledi.İki arkadaşın birden fazla görevli memura karşı zincirleme şekilde hakaret ettikleri belirtilerek dava açıldı. Seyven ve arkadaşı 2,5 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak.

Yorumlar (0)