banner1571

banner1577

banner1526

banner1499

banner1496

banner1534

banner1581

Netflix’i daha iyi kullanmak için işte size bazı ipuçları

Dünyanın en çok tercih edilen dizi ve film platformu olan Netflix’i, daha verimli kullanabilmeniz için yararlanabileceğiniz birçok Netflix ipuçları yer almaktadır.

Genel 11.02.2021, 21:03
132
Netflix’i daha iyi kullanmak için işte size bazı ipuçları

Netflix’i daha iyi kullanmak için işte size bazı ipuçları Dünyanın en çok tercih edilen dizi ve film platformu olan Netflix’i, daha verimli kullanabilmeniz için yararlanabileceğiniz birçok Netflix ipuçları yer almaktadır.

Sahip olduğu geniş içerik çeşitliliği ve kullanıcılarının işlevselliğin arttıracak özellikleriyle, yayıncılığa yeni bir soluk getiren Netflix, bünyesinde yer alan kullanıcılarının Netflix’i daha iyi kullanmak için birçok farklı uzantı ve ipucunu içeriğinde barındırmaktadır.

Netflix’in barındırmakta olduğu bu ipuçları ve uzantılar, Netflix kullanıcılarının benzersiz bir platform deneyimi yaşamalarını sağlamaktadır. Benzersiz bir platform deneyiminin yanı sıra, Netflix kullanıcılarının ödemekte oldukları üyelik ücretlerinin de karşılığı fazlasıyla alınmış olacaktır.

Dizi ve Film Otomatik Oynatmanın Durdurulması

Netflix üzerinden bir şeyler izlemek istenirken, herhangi bir kararsızlık yaşayıp, site ana sayfası üzerinde dolaşılırken bir anda başlamakta olan dizi ve film fragmanları çok fazla derecede can sıkıcı olabilmektedir. 
Dizi ve filmlerin otomatik olarak oynatılma durumunu ortadan kaldırabilmek için ise, https://help.netflix.com/tr/node/2102 adresine giderek, hem dizi ve film fragmanlarının otomatik oynatma işlemini, hem de sonraki bölüme otomatik geçme özelliklerini durdurabilirsiniz.

Netflix Videolarının Oynatma Hızlarının Yavaşlatılıp, Arttırılması

Super Netflix eklentisiyle, Netflix ipuçları içerisindeki en önemli özelliğe sahip olabilirsiniz. Bu tarayıcı eklentisiyle, film ve dizi izleyen kişilerin en çok hayalinin kurdukları özelliğe, Netflix üzerinden sahip olabilirsiniz.
https://chrome.google.com/webstore/detail/super-netflix/iakpdiefpdniabbekcbofaanjcpjkloe bu adres üzerinden Google Chrome internet tarayıcılarınız için, Super Netflix eklentisini indirebilirsiniz. 0.5x ile 4x arasındaki hızlarda videoları oynatabilmeniz mümkün.

Uzakta da Olsanız Arkadaşlarınızla Beraber Netflix İçeriklerini Beraber İzleme

Koronavirüs nedeniyle başlayan pandemi süreci, herkesi evde kalmaya mecbur etti ve insanlar birlikte vakit geçirmeyi çok özlediler. Sinemaya, tiyatroya gitmek gibi aktiviteler bir süreliğine ertelenmiş oldu. Tiyatro olmasa da, dizi ve filmleri arkadaşlarınızla beraber Netflix’i kullanarak, aynı anda izleyebilirsiniz

Google Chrome eklentilerinden biri olan, “Netflix Party is now Teleparty” isimli eklentiyi indirerek, Netflix içeriklerini izlerken aynı zamanda arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. https://chrome.google.com/webstore/detail/netflix-party-is-now-tele/oocalimimngaihdkbihfgmpkcpnmlaoa adresi üzerinden eklentiyi indirebilirsiniz.

Netflix İçerisinde Yer Almayan Özel Kategorilerin Hesaba Eklenmesi

Netflix’i kullanırken var olan kategorilerin yeterli gelmemesi, izleyecek içerik bulmada da zorlanmayı beraberinde getirmektedir. “Enhancer for Netflix” eklentisiyle, Netflix arama çubuğuna Netflix hesabınızda var olmayan kategorileri ekleyebilirsiniz.

https://chrome.google.com/webstore/detail/enhancer-for-netflix-crun/dbpjfmehfpcgmlpfnfilcnhbckmecmca adresi üzerinden indirebileceğiniz eklentiyle, Netflix kullanım ipuçları kullanımınızı arttırabilirsiniz.

Yorumlar (0)