banner1571

banner1567

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Lumberjack bot modelleri

Dünyanın önemli ayakkabı markaları arasında yer alan Lumberjack; şuan için tasarladığı sıra dışı bot modelleri ile ön plana çıkıyor.

Genel 02.02.2021, 22:54
355
Lumberjack bot modelleri

Lumberjack bot modelleri Dünyanın önemli ayakkabı markaları arasında yer alan Lumberjack; şuan için tasarladığı sıra dışı bot modelleri ile ön plana çıkıyor. Kış mevsiminde kadınların, erkeklerin ve çocukların soğuktan korunmaları ve şık kombinler oluşturmaları adına önem arz eden Lumberjack botları; piyasada farklı modelleri ve fiyatları ile yer alıyor. Farklı modellerdeki botları her yıl olduğu gibi bu yıl için de özel olarak tasarlayan marka; farklı renkleri ile de dikkat çekiyor. Fiyatları genel olarak 200 TL seviyelerinde seyreden Lumberjack botları; 100 TL’ye de, 300 TL’ye de satışa sunulmaktadır. Kış mevsiminde soğuk ve yağışlı havalarda insanların ayaklarını korumaları ve daha rahat bir şekilde dışarıda yürümeleri adına dikkat çeken bu botlar; uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Fiyatları son derece uygun olan botlar sayesinde; herkes bütçesine uygun olan botlar sayesinde maddi açıdan zarar etmemektedir. Model ve renk açısından çeşitliliğin sağlanmış olduğu bu alanda herkesin ihtiyacına uygun olan botu bulması ve tarzına uygun olanı satın alması mümkün olmaktadır. Bu yıl için özel olarak tasarlanmış olan Lumberjack bot koleksiyonlarından herkes istediği botu kolay bir şekilde satın almaktadır. Siz de kendinize model, renk, beden ve fiyat açısından uygun olan Lumberjack botunu satın alabilirsiniz.

FARKLI RENKLERE SAHİP BOTLAR ELBİSELERİNİZİ TAMAMLAYACAK









Siyah, lacivert, kahverengi, sarı, pembe gibi farklı renkleri ile bayanlar, çocuklar ve erkekler için özel olarak satışa çıkarılan Lumberjack bot koleksiyonlarında; gösterişli tasarımlar ön plana çıkıyor. Hanımlar için özel olarak tasarlanmış olan botlarda gösterişli modeller daha fazla tercih edilmektedir. Erkekler için özel olarak üretilmiş olan Lumberjack botları ise; daha sade ve düz modellerden üretilmektedir. Çocuklar için üretilenlerde ise; yine bayanlar için üretilen modellerde olduğu gibi, gösteriş ön plandadır.

Piyasada yer alan Lumberjack koleksiyonlarında yer alan botlar arasından stilinize uygun olanı seçerek, her türlü ortam için kombin oluşturabilirsiniz. Gerek bir pantolon, bir kazak ve bir mont altına, gerekse de bir tayt, bir bluz ve bir palto üzerine Lumberjack botunu tercih edebilirsiniz.


 

Yorumlar (0)