banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1496

banner1324

Kocasını darp edenlere kurşun yağdırdı

Ankara'da bir apartmanda gürültü nedeniyle çıkan kavgada eşinin darp edildiğini gören Kutsal G., pompalı tüfekle 3'ü kadın 4 kişiyi yaraladı. Çift, polis tarafından gözaltına alındı.

Genel 13.01.2021, 23:30 13.01.2021, 23:47
2012
Kocasını darp edenlere kurşun yağdırdı

Kocasını darp edenlere kurşun yağdırdı

Ankara'daki olay, Çankaya ilçesine bağlı Huzur Mahallesi'nde meydana geldi. 1159'uncu Sokak'taki 4 katlı bir apartmanda oturan Hasan Hüseyin G. ile komşuları arasında gürültü nedeniyle tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine eşi Hasan Hüseyin G.'nin darbedildiğini gören Kutsal G., evdeki pompalı tüfeği alarak dışarı çıktı.

KARI KOCA GÖZALTINA ALINDI

Kutsal G., aynı evde oturan komşuları Gülsüm, Ayten ve Gülnaz Yiğit'i tüfekle ateş ederek yaraladı. Silah sesini duyan komşulardan Mikail Sönmez ise komşuları ayırmak için araya girince yaralandı. Diğer komşuların haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, hafif yaralanan Mikail Sönmez'i ayakta tedavi ederken, hayati tehlikeleri olmayan diğer 3 yaralı, ilk müdahalelerinin ardından ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı. Çevrede geniş güvenlik önlemi alan polis ekipleri, Hasan Hüseyin G. ile eşi Kutsal G.'yi gözaltına alarak emniyete götürdü. Olayda kullanılan pompalı tüfeğe de el konuldu. Polis olaya ilişkin soruşturma başlattı.

Yorumlar (1)
Asım erdemir 2 gün önce
Bu dünya bu kadar insanı besliyor , barındırıyor. Öyleki dünya kendisine yapılan bu kadar zulme , insan kirliliğine dahi yine yapması gereken görevi yerine getirip insan oğluna bakıyor. Biz ise bir apartumanda birbirimizi ne idare edebiliyor nede saygı duyabiliyoruz. bunlar sebepleri ise maalesef hergeçen gün , örfümüzden ve islam ahlakından kopmamızın sebepleridir.