banner1518

banner1365

banner1519

banner1345

banner1334

banner1534

Hortuma kapılan arabada beli kırıldı

İskenderun'da yangın sırasında tedbir amaçlı tahliye edilen fabrikanın önünde oluşan hortuma kapılan otomobil sürücüsünün beli kırıldı

Genel 28.10.2020, 19:25
71
Hortuma kapılan arabada beli kırıldı

İskenderun'da yangın sırasında tedbir amaçlı tahliye edilen fabrikanın önünde oluşan hortum kapılan ve havalanan otomobilin sürücüsü Selma Yılmaz'ın beli kırıldı.

Hatay'ın İskenderun ilçesinde dün çıkan yangın sırasında alevlerin yaklaştığı bir fabrika, tedbir amacıyla tahliye edildi. Tahliye sırasında fabrikanın önünde oluşan hortuma kapılan otomobilin sürücüsü, firmanın genel müdürü Selma Yılmaz'ın beli kırıldı.

İskenderun'da dün saat 14.00 sıralarında çıkan yangında alevlerin yaklaştığı Sarıseki Mahallesi yakınlarındaki Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir filtre fabrikası, tedbir amacıyla tahliye edildi. Bu sırada fabrikanın önünde hortumoluştu. Firmanın genel müdürü Selma Yılmaz'ın içinde bulunduğu otomobil, hortuma kapıldı. Hortumun havaya kaldırdığı otomobil, bir süre sonra yere çakıldı. Yaralanan Yılmaz, çağırılan ambulansla Adana'daki özel bir hastaneye kaldırıldı. Beli kırıldığı belirlenen Yılmaz, tedaviye alındı. 

Yorumlar (0)