banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1496

banner1534

Elazığ 1. Kısım Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Projesi

ELAZIĞ 1. KISIM ARAZİ TOPLULAŞTIRMA VE TARLA İÇİ GELİŞTİRME HİZMETLERİ PROJESİ'NİN 2021 YILINDA BİTİRİLMESİ İÇİN TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

ELAZIĞ 04.11.2020, 10:46
2
Elazığ 1. Kısım Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Projesi

Elazığ 1. Kısım Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Projesi’nin 2021 yılında bitirilmesi için toplantı gerçekleştirildi.

Elazığ 1. Kısım Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Projesi toplantısı DSİ 9. Bölge Müdürü Mahmut Dündar başkanlığında, müdür yardımcıları, ilgili şube müdürleri ve teknik personelleri ile yüklenici firma temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.2021 yılında inşaatının bitirilerek hizmete alınması planlanan Sarıcan Sulama alanın da içinde yer aldığı projenin değerlendirilmesi yapıldı.

Proje ile ilgili kurumdan yapılan açıklamada," Elazığ ili Karakoçan ilçesine bağlı Sarıcan Beldesi ile Bulgurcuk, Altınoluk, Gölpınar, Kalkankaya, Bahçecik köyleri ile beraber toplamda 6 yerleşim birimini kapsayan alanda yürütülmektedir. Halihazır harita yapımına esas ortofoto görüntülerin kıymetlendirmesi tamamlanmış olup, toprak etüt çalışmaları ile kadastro çalışmaları devam etmektedir. Yapılan değerlendirme neticesinde, Bölge Müdürümüz Mahmut Dündar sözleşmeye göre 2025 yılına kadar süresi olan işin, 2021 yılında tamamlanmasına yönelik istişareler ve değerlendirmelerde bulunduktan sonra alınan kararlar çerçevesinde gerekli talimatları verdi"denildi.

Yorumlar (0)