banner1518

banner1365

banner1519

banner1499

banner1334

banner1534

Merkezefendi Belediyesinden eğitime destek

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME DESTEK DEVAM EDİYOR. BU KAPSAMDA GÜMÜŞÇAY MAHALLESİNDE BULUNAN AHMET SAMİ USLU İLKOKULU İÇİNE EK EĞİTİM BİNASI İNŞASINDA SONA GELİNDİ.

DENİZLİ 04.11.2020, 10:24
3
Merkezefendi Belediyesinden eğitime destek

Merkezefendi Belediyesi’nden eğitime destek devam ediyor. Bu kapsamda Gümüşçay Mahallesinde bulunan Ahmet Sami Uslu İlkokulu içine ek eğitim binası inşasında sona gelindi.

Merkezefendi Belediyesi’nin eğitime olan desteği aralıksız devam ediyor. Ahmet Sami Uslu İlkokulu içine öğrenciler için yeni ek binası kurulurken inşaatın bitmesine son aşamalara gelindi. Yapılan ek binada birer adet anasınıfı, ilkokulu sınıfı, mutfak, yemekhane ve yönetim ofisi yer alıyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Çocuklarımız ve eğitim için hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Eğitime yatırımın geleceğe yatırım olduğunu belirten Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak eğitime büyük önem veriyoruz. Daha önce de okullarımıza çeşitli desteklerde bulunduk, bulunmaya da devam edeceğiz. Ahmet Sami Uslu İlkokulumuza yeni sınıflar kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Çocuklarımız bizim geleceğimizdir” diye konuştu.

Yorumlar (0)