banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1334

banner1324

Patenci gençler tırın arkasındaki tehlikeli yolculuğu amatör kamerada

KOCAELİ’NİN DARICA İLÇESİNDE, BİR GRUP PATENCİ GENCİN, SEYİR HALİNDE BULUNAN TIRIN ARKASINA TUTUNARAK YOLCULUK ETMESİ YÜREKLERİ AĞZA GETİRDİ. GENÇLERİN O TEHLİKELİ YOLCULUĞU İSE BAŞKA BİR VATANDAŞIN CEP TELEFONU TARAFINDAN GÖRÜNTÜLENDİ.

ASAYİŞ 03.11.2020, 14:58
3
Patenci gençler tırın arkasındaki tehlikeli yolculuğu amatör kamerada

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde bir grup patenci genç, canlarını hiçe sayarak seyir halindeki tırın arkasına tutunup dakikalarca yolculuk yaptılar. Gençlerin tehlikeli yolcuğu ise amatör kamera ile görüntülendi.

Olay Kocaeli’nin Darıca ilçesi Eskihisar Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, paten süren 4 genç, daha hızlı yolculuk yapabilmek için kendilerine tehlikeli bir yöntem seçti. Seyir halinde bulunan bir tırın arkasına tutunan gençler, hem kendilerini hem de trafiği tehlikeye soktu. Adeta ölüme meydan okuyan gençlerin bu tehlikeli yolculuğu yürekleri ağza getirirken, o anlar ise başka bir araçta bulunan vatandaş tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, gençlerden birinin yolculuk esnasında tek eliyle tutunarak, diğer eliyle de sigara içtikleri görülüyor.

Gençlerin yolculuk esnasındaki sakin tavırları da dikkat çekiyor. Uzun süre bu şekilde yolculuk eden gençler, Darıca merkezin yakınlarında tırın durmasıyla ellerini bırakarak yollarına patenleriyle devam ediyor. Gençler, tırı bıraktıktan sonra ise arkasına takıldıkları tırın sürücüsüne de el sallamayı ihmal etmiyor.

Yorumlar (0)