banner1579

banner1365

banner1334

banner1345

banner1576

banner1324

banner1581

İşte Yıldırım'ın lig sonu puan hedefi...  'Her iddiaya varım'

Sosyal medya hesaplarında bazı taraftarların 'Samsunspor ligi 67 puanla bitirir' paylaşımlarına Başkan Yüksel Yıldırım'da cevap verdi. Yıldırım, ''70 puanı geçerek ligi tamamlarız, her iddiaya varım'' dedi.

SAMSUNSPOR 15.02.2021, 12:25
1509
İşte Yıldırım'ın lig sonu puan hedefi...  'Her iddiaya varım'

İşte Yıldırım'ın lig sonu puan hedefi...  'Her iddiaya varım' Sosyal medya hesaplarında bazı taraftarların 'Samsunspor ligi 67 puanla bitirir' paylaşımlarına Başkan Yüksel Yıldırım'da cevap verdi. Yıldırım, ''70 puanı geçerek ligi tamamlarız, her iddiaya varım'' dedi.

Yılport Samsunspor'da Başkan Yüksel Yıldırım, uzun bir süre sonra sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu. Şampiyonluk adına camiaya güzel mesajlar veren Başkan Yıldırım, puan hedefini de söyledi. Bazı Samsunsporlu taraftarların 'Ligi 67 puanla tamamlarız' paylaşımlarına Başkan Yıldırım'da cevap verdi. Yıldırım o taraftarlara seslenerek, ''70 puanı geçeriz. Her iddiaya varım'' diyerek esprili bir şekilde cevabını verdi. Samsunsporlu taraftarlarda, ''İnşallah başkanım, Allah'ın izniyle bu sene o şampiyonluk gelecek'' ifadelerini kullandı. Salim YILDIZ 

Yorumlar (5)
Ogün Odaci55 1 hafta önce
Büyük Baskan,Aslanyürek.Ne kadar tesekkür etsek azdir sana.Minnettariz.Samsunun incisisin sen Iyiki varsin.
Sabri 1 hafta önce
Böyle bir başkana sahip olduğumuz için çok şanslıyız,
Samsun spor tarihinde,menteşoğlu ve yüksel bey sevgisi uzun yıllar kalplerden silinmeyecektir,Sağol başkan ayağınıza taş değmesin
Hayri çölez 1 hafta önce
Ben 76 dedim
Kurt 1 hafta önce
Şampiyon olalım da isterse 100 puan olsun lig daha yeni başlıyor her takım bize karşı daha dirençli oynuyor
Metin 55 1 hafta önce
Başkanım,İstanbulsporu yenersek aynen demecinize katılıyorum.Samsun İstanbulda ilk devre korkak pısırık oynarsa sahadan kesin mağlup ayrılırız.Konturollu sakın istekli oynarsak yeneriz.Samsunun ilk devre maçları Hoca kaynaklı korkak disiplinsiz oluyor.