YÜREKLERİ ISITAN GÖRÜNTÜLERLE GÜNDEM OLMUŞTU 

Kahramanmaraş’ta depremin yıktığı binanın enkazından kurtardıkları yaşlı adama ayağındaki botlarını çıkarıp giydirdiği yürekleri ısıtan görüntülerle kahramanlaşan Aydın, 6 Şubat depremlerinin sembollerinden olan o botlarını bir daha giymeyerek Merzifon itfaiyesinin duvarına asmıştı.

ATAKUM'DA EVİNİN BANYOSUNDA ÖLÜ BULUNDU

Samsun’un Atakum ilçesindeki evinin banyosunda ani ölümü sonrası cenazesi Merzifon’a getirilen 43 yaşındaki Aydın, sevenlerini yasa boğdu.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI 

Merzifon Kara Mustafa Paşa Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Türk bayrağına sarılı naaşı meslektaşlarının omuzlarında taşınan kahraman itfaiyeci son yolculuğunu uğurlanarak defnedildi.

MERZİFON BELEDİYE BAŞKANININDAN TAZİYE MESAJI 

Merzifon itfaiyesi önünde düzenlenen törende helallik alınırken yaptığı konuşmada gözyaşlarına hakim olamayan Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, fedakar bir mesai arkadaşlarını genç yaşta kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını belirterek Aydın’ın ailesine başsağlığı diledi. Cenaze törenine Amasya Belediye Başkanı Turgay Sevindi ve Merzifon 5. Ana Jet Üs Komutanı Tuğgeneral Mete Kuş da katıldı.

Samsun'da süt tankeri şarampole uçtu Samsun'da süt tankeri şarampole uçtu

6 Şubat depreminde depremzedeye çizmesini vermişti: İtfaye eri Burak Kürşat  Aydın evinde düşerek yaşamını yitirdi

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Editör: Ayşe Çolak