banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1496

banner1534

Şehrin gündemi pandemi, Demir'in gündemi atlar

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, sosyal medya hesabından şaşkınlık yaratan bir paylaşımda bulundu

SAMSUN 01.12.2020, 20:54 06.12.2020, 11:42
1122
Şehrin gündemi pandemi, Demir'in gündemi atlar

Samsun'da esnafa destekten söz etmeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in, pandemi nedeniyle zorlukların yaşandığı bir dönemde Atlı Spor Tesisi'ni geliştirmeye çalışması tepkilere neden oldu. 

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Demir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Atlı Spor Tesisi'mizdeyiz... tesisimizin büyütülmesi ve geliştirilmesi için gerçekleştireceğimiz projelerimizi yerinde inceledik" ifadelerini kullandı.Twitter kullanıcısı paylaşıma tepki göstererek, “Millet işsiz, millet faturasını ödeyemiyor, siz neyin peşindesiniz?” sözleriyle tepki gösterdi.

DEMİR'İN GÜNDEMİ ATLI SPOR TESİSLERİ

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı'nın, koronavirüs vakalarındaki artışa ilişkin açıklamalarda bulunarak, "Samsun halkının ve tüm kamu kurumlarının tek gündemi  pandemi" dediği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin, salgın nedeniyle zor durumda olan küçük esnafa bin 500 lira dağıtmaya başladığı, aynı zamanda su fiyatında indirime gittiği ve belediyeye ait işyerlerinin kira tahsilatını durdurduğu haberlerinin peş peşe geldiği bir günde Demir'in gündeminin Atlı Spor Tesisleri olması şaşkınlık yarattı.

Yorumlar (1)
Samsunlu Hasan 2 ay önce
atlar ve laleler