banner1579

banner1365

banner1334

banner1345

banner1525

banner1324

banner1581

Samsun'da sert tepki! 'Oraya neden göz dikildi?' 

CHP Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçin, Bafra Belediyesi'nin SGK borcu nedeniyle bir arsayı ihaleye çıkartmasına  tepki gösterdi 

SAMSUN 20.01.2021, 15:23
1595
Samsun'da sert tepki! 'Oraya neden göz dikildi?' 

Bafra Belediyesi'ne sert tepki! 'Oraya neden göz dikildi?' CHP Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçin, Bafra Belediyesi'nin SGK borcu nedeniyle bir arsayı ihaleye çıkartmasına  tepki gösterdi 


CHP Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçin,  Bafra Belediyesi’nin SGK borcu nedeniyle Gazi Mahallesi'nde bulunan arsayı ihaleye çıkarmasını eleştirdi. Perçin, "Oraya neden göz dikildi ? Bu konu ve daha niceleri Baframız için kanayan bir yaradır" dedi.

KENDİ İÇ ÖDEMELERİNİ YAPAMIYOR 

Başkan Perçin yaptığı açıklamada, Bafra Belediyesi’nin son günlerde borçlarından dolayı sattığı arsalar konusunda değerlendirmelerde bulundu. Perçin, "Büyükşehir yasası çıktığı günden bu yana Bafra Belediyesi kendi iç ödemelerini yapamayıp, arsa satmaya devam etti. SGK’ ya borcu olduğundan dolayı belediyenin makine ikmal biriminin Gazi paşa Mahallesindeki kullandığı arsayı ihaleye çıkarttı Bu arsa neden verildi ? " dedi. 

BAFRA İÇİN KANAYAN BİR YARA 

"Bafra’nın tüm gelir düzeyini Samsun Büyükşehir’e taşıyıp neden ilçeyi bu kadar hor kullanıyorsunuz" diyerek tepkisini dile getiren Başkan Perçin, "Şimdi soruyoruz. Oraya neden göz dikildi? Bu konu ve daha niceleri Bafra’mız için kanayan bir yaradır. Kamuoyuna konuların acil şekilde açıklanmasını bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)